Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie mieści się w głowie. Wujek zamordował nastolatkę, wstrząsające sceny
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 24.07.2020 17:46

Nie mieści się w głowie. Wujek zamordował nastolatkę, wstrząsające sceny

Nastolatka została brutalnie zamordowana poprzez podpalenie przez własnego wuja. Ofiara przerażającej zbrodni, do której doszło w Pakistanie miała zaledwie 14 lat. Dziewczyna nie żyje. Powód podpalenia jest równie przerażający.

14-letnia Sadia miała wyjść za mąż za swojego kuzyna. Tak w każdym razie chciał Mohhamad Yaqoob, ojciec chłopaka. Propozycję tę złożył ojcu nastolatki, a swojemu bratu Mohammadowi Yousufowi. Mężczyzna jednak się nie zgodził. Jak powiedział, powodem był fakt, że dziewczyna była już obiecana na żonę innemu spośród krewnych.

Nastolatka brutalnie zamordowana w Pakistanie

Ojciec chłopaka był jednak niezadowolony z takiej sytuacji. Postanowił się zemścić i wpadł na makabryczny pomysł. Zaczaił się w domu rodzinnym nastolatki wyposażony w benzynę. Kiedy usłyszał, że dziewczyna wchodzi do domu, oblał ją paliwem i podpalił, a następnie uciekł.

Sadii udało się wyjść z domu. Nastolatka poprosiła o pomoc przechodniów, aż wreszcie spotkała kogoś, kto zawiózł ją do szpitala. Tam zaczęła się akcja ratunkowa. Niestety, na próżno. Nastolatki nie dało się uratować.

  1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Kancelaria Prezydenta wydała oświadczenie ws. zarażenia wirusem
  2. Monika Kuszyńska z Varius Manx walczy o życie. Jej stan zdrowia nie jest najlepszy
  3. Katarzyna Dowbor zrozpaczona, nie może uwierzyć. Stało się coś tragicznego, chodzi o samotną matkę

Rodzina podpalonej nastolatki próbuje zatuszować sprawę

To jednak nie koniec tragedii związanej z podpaleniem nastolatki. Okazało się bowiem, że rodzina ofiary próbuje zatuszować sprawę przestępstwa. Najbardziej niezrozumiałą postawą wykazał się ojciec zamordowanej. Zamiast natychmiast zrobić coś, by sprawca morderstwa nie umknął sprawiedliwości, mężczyzna zaczął współpracować przy tuszowaniu sprawy. W szpitalu powiedziano władzom, że poparzenie nastolatki, którego skutkiem był zgon dziewczyny, nastąpiło w wyniku wybuchu butli z gazem.

Na szczęście policja stanęła na wysokości zadania. Morderstwa takie jak to czasem niestety uchodzą na sucho, jednak tutaj śledczy dopatrzyli się niespójności w zeznaniach krewnych ofiary. Ostatecznie trafili na trop tego, co się stało, i aresztowali krewnego nastolatki, który w czasie następującego potem śledztwa przyznał się do winy.

O całej zbrodni mówi się w kategoriach systemu honorowego w świecie arabskim. Niestety, zabijanie ludzi przez krewnych, którzy próbują w ten sposób zmazać plamę na honorze rodziny (tak jak w tym wypadku odrzucenie propozycji małżeństwa) to sytuacja, która ciągle od czasu do czasu ma miejsce na świecie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Wydało się, jakie rzeczy działy się w kuchni ze „Świata według Kiepskich”. Grabowski dlatego nie cierpiał kręcić tam scen
  3. Jego synek umierał, postanowił zaśpiewać mu ostatnią piosenkę. Wszystko zostało nagrane
  4. Mąż zmarł po długiej walce z chorobą. Po śmierci żona znalazła w jego telefonie rzecz, która zmieniła wszystko
  5. Skandaliczny napis na nagrobku z polskiego cmentarza. Przechodnie przecierają oczy ze zdumienia
  6. Mężczyzna wziął ślub z plastikową lalką. Kiedy poznacie powód, będziecie płakać

źródło: o2.pl

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik