Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Narzeczona Skiby zrzuciła ubranie, to dla niej schudł 6 kg. Pikantna sesja z wakacji rozgrzała fanów do białości
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 12.05.2023 14:30

Narzeczona Skiby zrzuciła ubranie, to dla niej schudł 6 kg. Pikantna sesja z wakacji rozgrzała fanów do białości

Krzysztof Skiba z partnerką
fot. Instagram/@karokempi

Krzysztof Skiba przebywa aktualnie na zagranicznym wyjeździe wraz ze swoją partnerką. Para intensywnie relacjonuje swoje wojaże. Karolina jednym zdjęciem, które wrzuciła na swoje media społecznościowe, mocno pobudziła internautów.

Zakochani niedługo wezmą ślub i wokalista przyznał, że na ceremonii chce wyglądać jak najlepiej, dlatego zdecydował się na wprowadzenie w życie restrykcyjnej diety. Jej efekty już są widoczne.

Krzysztof Skiba szykuje się do ślubu z Karoliną Kempińską

Pomiędzy Krzysztofem Skibą, a jego partnerką jest 26 lat różnicy. Im człowiek staje się starszy, tym trudniej jest mu zadbać o dobrą formę fizyczną. Muzyk jednak postanowił zawziąć się w sobie i zrzucić kilka kilogramów. 

Póki co, lider zespołu “Big Cyc” jest lżejszy o 6 kg. To jednak dopiero początek, bo do ślubu chce zrzucić kolejne 10. W metamorfozie wspiera go piękna partnerka. Ze swojego jadłospisu Krzysztof Skiba wyrzucił produkty słodkie i tłuste. Dodatkowo intensywniej zaczął uprawiać różne sporty, od biegania po squasha.

Wyniki sekcji zwłok Kamilka z Częstochowy. Rozpaczliwe, przez co musiał przechodzić

Partnerka Krzysztofa Skiby w pikantej sesji

Muzyk z partnerką przebywają aktualnie na egzotycznym wyjeździe i raz po raz pokazują swoim fanom piękne kadry. Przyszła żona Krzysztofa Skiby opublikowała zdjęcie w samym stroju kąpielowym na tle basenu.

Trzeba przyznać, że Karolina Kempińska jest przednie urody i jest w naprawdę dobrej formie. To efekt jej kilkuletnich ćwiczeń, co zresztą sama podkreśla. Wizyty na siłowni są bardzo częstym elementem jej życia.

Fani komentują zdjęcia partnerki Krzysztofa Skiby

Uwagę na to zwrócili także fani zakochanego duetu. Pod zdjęciem Kempińskiej z wyjazdu pojawiło się wiele wpisów.

- Fotki odbierają mowę - napisała jedna z fanek.

- Co można powiedzieć w takiej sytuacji… zazdroszczę Krzysztofowi - przekazuje jeden z internautów.

- Świetna figura - zauważa fan.

Zdjęcie skomentował także wybranek Karoliny.

- Słonko cieszy się, że Cię opala - napisał Krzysztof Skiba.

Para planuje wziąć ślub w zbliżające się wakacje.