Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Lepiej usiądźcie. Tak kiedyś wyglądała babka z "Kiepskich". Krystyna Feldman rozkochiwała w sobie tłumy
Michał Fitz
Michał Fitz 17.03.2023 16:38

Lepiej usiądźcie. Tak kiedyś wyglądała babka z "Kiepskich". Krystyna Feldman rozkochiwała w sobie tłumy

Krystyna Feldman
fot. KAPiF

Krystyna Feldman miała bardzo długą karierę aktorską, ale ogromną popularność zyskała dopiero pod jej koniec. Właśnie dlatego mało kto może zdawać sobie sprawę z tego, że w młodości była naprawdę ładną kobietą. Jak wyglądała?

W sieci pojawiło się archiwalne zdjęcie aktorki sprzed kilkudziesięciu lat. Na pewno miała niejednego adoratora.

Krystyna Feldman za młodu

Wspomniana fotografia została opublikowana przez Mikołaja Kaczmarka, który przy okazji przypomniał bogatą historię aktorki. Gdyby nie podpis zdjęcia, mało kto zorientowałby się, że widnieje na nim właśnie Krystyna Feldman. Widzowie zapamiętali ją przecież zgoła inaczej.

Za młodu jednak mogła pochwalić się typowo kobiecą urodą i, jak widać na fotografii, szerokim, szczerym uśmiechem. Nie ma wątpliwości, że niejeden mężczyzna nie mógł oderwać spojrzenia od tych oczu.

"Teraz ja wybiję ją". Porażające, co zrobił Tancerz z "Chłopaków do wzięcia". Widzowie zamarli po obejrzeniu

Krystyna Feldman w młodości

Krystyna Feldman od najmłodszych lat interesowała się aktorstwem, ale w pewnym momencie nie mogła go uprawiać. Wszystko przez wybuch wojny. Kobieta od zawsze miała jednak twardy charakter, dlatego chciała wziąć w niej udział i jakoś pomóc. Wstąpiła nawet do Armii Krajowej.

Jak można przypuszczać, była zbyt drobna, by wysyłać ją z bronią do walki. Wykonywała jednak inne trudne i także niebezpieczne zadania. Odpowiadała za dostawy broni oraz meldunki.

Krystyna Feldman w roli "Babki"

Największą rozpoznawalność w ostatnich latach aktorce przyniosła rola w serialu komediowym “Świat Według Kiepskich”. Wśród fanów wywoływała wiele uśmiechu i same pozytywne emocje. 

Feldman zmarła w 2007 roku. Sama jednak zaplanowała swój pogrzeb i pochowano ją w stroju ze sztuki “I to mi zostało”. Aktorka chciała, aby w jej trumnie znalazły się zdjęcia papieża Jana Pawla II oraz Józefa Piłsudskiego.

Źródło: o2.pl