Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Napływają wieści o Barbarze Kurdej-Szatan. Wielki powrót do TVP?
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 27.04.2024 15:17

Napływają wieści o Barbarze Kurdej-Szatan. Wielki powrót do TVP?

TVP, Barbara Kurdej-Szatan
Fot. EastNews/Arkadiusz Ziolek, KAPiF

Barbara Kurdej-Szatan zniknęła z TVP po tym, jak opublikowała wpis krytykujący instytucję Straży Granicznej. Od tego czasu jej życie zawodowe nieco zwolniło tempa, ale nie na długo. W mediach pojawiły się zaskakujące doniesienia, jakoby miała powrócić na łono publicznego nadawcy. Czy plotki okażą się prawdziwe? Mowa o całkiem nowym formacie!

Kontrowersje związane z wpisem Barbary Kurdej-Szatan o Straży Granicznej

Barbara Kurdej-Szatan zgromadziła na swoich mediach społecznościowych ogromną społeczność fanów. Obecnie na Instagramie, gdzie aktorka udziela się najczęściej, obserwuje ją ponad 1.3 miliona osób. To właśnie na tej platformie w listopadzie 2021 roku ukazał się kontrowersyjny wpis, w którym nazwała funkcjonariuszy Straży Granicznej “maszynami bez serca i bez mózgu”. Post po jakimś czasie zniknął z jej profilu, jednak, jak powszechnie wiadomo, w Internecie nic nie ginie. Niedługo później do sądu trafił akt oskarżenia przeciwko aktorce. 

Na początku grudnia 2022 roku Sąd Rejonowy w Pruszkowie umorzył postępowanie przeciwko Kurdej-Szatan, uznając, że nie popełniła zarzucanego jej czynu, czyli zniesławienia Straży Granicznej. Jej kontrowersyjny wpis miał mieścić się w granicach wolności słowa. Obecny pracodawca aktorki, czyli TVP, miał na tę kwestię inne spojrzenie.

Kurdej Szatan słów, które padły na antenie TVP już nie cofnie Barbara Kurdej-Szatan wszystko wyjawiła. Wykorzystano jej córkę

Barbara Kurdej-Szatan musiała pożegnać się z TVP

Niedługo po tym, jak w sieci ukazał się wpis aktorki krytykujący funkcjonariuszy Straży Granicznej, ówczesny prezes, czyli Jacek Kurski, poinformował, że artystka nie będzie więcej występować na antenie publicznego nadawcy. Do tej pory odgrywała ona rolę Joanny Chodakowskiej w kultowym serialu “M jak Miłość”, jednak dla osób pracujących przy produkcji żadnego problemu nie stanowiła “drobna” zmiana scenariusza. Szczęśliwie zakochana bohaterka zniknęła z ekranów śledzących jej losy Polaków, wyjeżdżając w siną dal. 

Ponieważ wątek postaci odgrywanej przez Barbarę Kurdej-Szatan nie został definitywnie zamknięty, część fanów łudziła się, że aktorka wróci do serialu. Kilka tygodni temu w mediach nawet pojawiły się pogłoski, jakoby miało się tak stać, jednak na razie te informacje nie zostały w żaden sposób potwierdzone. Wiadomo jednak coś więcej na temat powrotu artystki na łono stacji, która z niej zrezygnowała.

ZOBACZ TEŻ: Barbara Kurdej-Szatan o tym, co zrobił jej Ziobro

Barbara Kurdej-Szatan zaliczy wielki powrót do TVP?

Choć Barbara Kurdej-Szatan przeżyła w ostatnich latach niejeden kryzys wizerunkowy, z czego ten najgłośniejszy, dotyczący publikacji kontrowersyjnego wpisu, pozbawił ją pracy, wiele wskazuje na to, że przed artystką otwierają się nowe możliwości. Ponieważ w ostatnich miesiącach w TVP nastąpiła rewolucja, z zarząd się zmienił, publiczny nadawca miał wyrazić chęć współpracy z Kurdej-Szatan. 

Mowa jednak o znacznie większym przedsięwzięciu, niż gra w serialu.

Basia Kurdej-Szatan jest podekscytowana, bo ma coś poprowadzić w TVP. Na razie nie chce powiedzieć co. Podobno będzie to nowy program na głównej antenie, ale raczej odpada "Pytanie na śniadanie". Wiadomo, że ma propozycje i że rozmowy są już zaawansowane – przekazał informator portalu “ShowNews”.

W jakim programie najchętniej zobaczylibyście aktorkę?

Barbara Kurdej-Szatan.png
Fot. KAPiF
Barbara Kurdej-Szatan (2).png
Fot. KAPiF