Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Rozpoznajesz, kto jest na zdjęciu? To uwielbiana gwiazda
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 01.03.2024 07:40

Rozpoznajesz, kto jest na zdjęciu? To uwielbiana gwiazda

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Jaka gwiazda znajduje się na zdjęciu? Fot. screen Instagram

Przygotowania do 20., jubileuszowej edycji programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” dobiegają już końca. Pierwszy odcinek uwielbianego show widzowie będą mogli obejrzeć na antenie Polsatu już 8 marca. Fani już nie mogą doczekać się tej daty; z drugiej strony gwiazdy, które wezmą udział w formacie, również niecierpliwie wyczekują tej daty. W międzyczasie dzielą się kadrami, które tylko zaostrzają apetyt widzów na nowe odcinki. Teraz jedna z nich wstawiła zdjęcie, na którym pokazała fragment metamorfozy. Czy potraficie odgadnąć, kto znajduje się na fotografii?

20. edycja "Twoja twarz Brzmi Znajomo" zbliża się wielkimi krokami. Kogo zobaczymy na ekranach?

“Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to wyjątkowy program, który jest emitowany w telewizji Polsat od 8 marca 2014 roku. Data premiery jubileuszowej, 20. edycji formatu nie jest zatem przypadkowa, ponieważ została ogłoszona na 8 marca 2024 roku. Widzowie ze zniecierpliwieniem wyczekują tej daty. Wiele osób już nie może się doczekać, by podziwiać muzyczne zmagania uczestników na scenie. Internauci są również ciekawi metamorfoz w ikony ze świata muzyki, które zawsze są dopracowane pod każdym szczegółem.

W zbliżającej się 20. edycji programu “TTBZ” weźmie udział ośmioro uczestników. Będą to Katarzyna Skrzynecka, Aleksandra Szwed, Maria Tyszkiewicz, Barbara Kurdej-Szatan, Stefano Terrazzino, Kacper Kuszewski, Filip Lato i Mateusz Ziółko. Jedna z tych osób właśnie pochwaliła się zdjęciem zza kulis show. Czy potrafisz odgadnąć, kto to taki?

Nie żyje gwiazda programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Walczyła z rakiem Zmiany w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Widzowie, usiądźcie

Która gwiazda "Twoja twarz Brzmi Znajomo" znajduje się na zdjęciu?

W oczekiwaniu na 1. odcinek jubileuszowej edycji “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” gwiazdy, które biorą udział w programie, co jakiś czas publikują w swoich mediach społecznościowych kadry, które mają zaciekawić widzów, a zarazem uchylić rąbka tajemnicy. Jedna z nich właśnie opublikowała w relacji na Instagramie zdjęcie, na którym zapozowała z kompletnie zmienioną twarzą. Charakteryzacja, choć nie skończona, zupełnie odmieniła wygląd tej sławy. Czy mimo to uda Ci się rozpoznać osobę ze zdjęcia?

Gwiazda, która opublikowała poniższy kadr, wystąpiła na łamach 15. edycji “TTBZ”. W finale przyszło się jej zmierzyć z takimi nazwiskami jak Robert Janowski, Kasia Łaska i Adam Zdrójkowski. I choć nie udało się jej wygrać, zajęła zaszczytne, 2. miejsce na podium. Jury oraz widzów zachwyciła swoimi metamorfozami w takie gwiazdy jak Zdzisława Sośnicka, Beyoncé, Dua Lipa czy Cleo. Czy już wiesz, o kim mowa?

Projekt bez nazwy - 2024-02-29T223234.530.png
Jaka gwiazda znajduje się na zdjęciu? Fot. screen Instagram

ZOBACZ TEŻ: "TTBZ" ogłasza cudowną nowinę. Nagle odpalił się Piotr Gąsowski. Wygarnął twórcom kilka słów prawdy

Sprawdź, która gwiazda "Twoja twarz Brzmi Znajomo" wstawiła to niezwykłe zdjęcie!

Gwiazda, która zdecydowała się opublikować zdjęcia zza kulis programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, to oczywiście Barbara Kurdej-Szatan. Fakt, że artystka pojawi się na łamach 20. edycji show, wzbudził wiele emocji wśród jej wiernych fanów. Jej występy w 15. edycji są do dziś wspominane jako jedne z najlepszych kreacji artystycznych, jakie dane było oglądać widzom programu. Zarówno jurorzy, jak i publiczność, byli przekonani, że Kurdej-Szatan śpiewa doskonale.

Czy podobnie stwierdzą i tym razem? Przekonamy się już za nieco ponad tydzień!

Projekt bez nazwy - 2024-02-29T223340.626.png
Gwiazda na zdjęciu to Barbara Kurdej-Szatan. Fot. screen Instagram