Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Najpierw Doda zalała się łzami na widok zaręczyn, teraz zaniepokoiła fanów czymś innym. Zauważyli pewien szczegół
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 30.07.2023 22:39

Najpierw Doda zalała się łzami na widok zaręczyn, teraz zaniepokoiła fanów czymś innym. Zauważyli pewien szczegół

Doda
Nowe zdjęcie Dody zaniepokoiło fanów. Fot. KAPiF

Jakiś czas temu w mediach społecznościowych Dody pojawił się filmik, który zaniepokoił fanów, a dodatkowo skłonił do spekulacji na temat związku artystki. W sieci pojawiły się plotki, jakoby gwiazda miała rozstać się z Dariuszem Pachutem. Doda oficjalnie nie potwierdziła tych informacji, jednak jej zwolennicy znajdują coraz więcej dowodów na to, że faktycznie może tak być. Jej najnowsze zdjęcie poważnie zmartwiło fanów. 

Czy Doda rozstała się z Dariuszem Pachutem?

W ostatnim czasie cały internet wrze od informacji, jakoby Doda miała rozstać się Dariuszem Pachutem. Mimo iż wokalistka nie potwierdziła tych doniesień, fani znajdują coraz więcej dowodów, które mają świadczyć, że rozejście się jednej z najpopularniejszych par w polskich show biznesie jest prawdą.

Internauci zauważyli, że zakochani przestali wzajemnie obserwować się na Instagramie. Ponadto para usunęła wszystkie wspólne zdjęcia z platformy. Innym znakiem na to, że to już koniec ich uczucia, jest fakt, iż Doda zmieniła etui na telefon. Co w tym dziwnego? Wcześniej widniał na nim wizerunek ukochanego, po którym obecnie nie ma już śladu…

Kaszewiak ze "Sprawy dla reportera" pochwalił się partnerką

Wypoczywająca na wakacjach Doda zalała się łzami

W ostatnim czasie Doda udała się na krótkie wakacje, by odpocząć przed intensywnym czasem, który czeka ją w pracy. Już tej jesieni na antenie "Polsatu” ukaże się show z gwiazdą w roli głównej, które ma pokazać kulisy jej koncertów. Mimo pracowitego okresu znalazła jednak chwilę, by odpocząć za granicą z przyjaciółką. Kadrami z wyjazdu pochwaliła się na swoich mediach społecznościowych. To właśnie wtedy stało się coś, co mocno zaniepokoiło fanów.

Doda i jej przyjaciółka obserwowały ukradkiem zaręczyny pary, do których doszło w restauracji. Na ich widok artystka zalała się łzami! Ponadto, gdy wokalistka została spytana przez towarzyszkę, czy myśli, że zakochani będą wiedli szczęśliwe życie, ta zareagowała sceptycznie. 

Najnowsze zdjęcie Dody wzbudziło niepokój fanów

Pod najnowszym zdjęciem, które Doda dziś opublikowała na swoim Instagramie, pojawiła się burza komentarzy. Wiele fanów zastanawia się, czy spekulacje o zakończeniu związku wokalistki z Dariuszem Pachutem to prawda. Inni wprost twierdzą, że z ostatnich kadrów gwiazdy bije smutek, który ma potwierdzać tę informację. Co więcej, niektórzy fani zauważyli, że i tak już szczupła gwiazda schudła. To wszystko sprawia, że zaczęli poważnie martwić się o swoją idolkę. 

  • Nie bez powodu chudnie się 5kg.
  • Ślicznie, ale bardzo smutno. Zaraz znikniesz.
  • Nie chudnij już…
  • ODPOCZYNEK — to nie jest dobry pomysł, jak się odpoczywa, to w głowie kłębią się tysiące niepotrzebnych myśli. Smutek na stories i na zdjęciu widoczny jest — są mocne spekulacje, że związek z Dariuszem się zakończył. Ale nie potwierdzone przez Ciebie. Oby to były tylko błędne spekulacje – czytamy w komentarzach pod najnowszym zdjęciem Dody na Instagramie. 
Projekt bez nazwy - 2023-07-30T213022.791.png
Fani martwią się o Dodę. Fot. Instagram/dodaqueen