Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Nagłe, złe wieści. Nagrania do "Jeden z dziesięciu" wstrzymane, fani martwią się o Tadeusza Sznuka
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 28.04.2023 21:10

Nagłe, złe wieści. Nagrania do "Jeden z dziesięciu" wstrzymane, fani martwią się o Tadeusza Sznuka

Jeden z dziesięciu
fot. kadr z programu „Jeden z dziesięciu”

Teleturniej „Jeden z dziesięciu” jest na ekranach od prawie 30 lat, a tym samym na stałe wpisał się w ramówkę TVP. Dziś ciężko już sobie wyobrazić wieczory bez programu prowadzonego niezmiennie od pierwszego odcinka przez Tadeusza Sznuka. Czy show może zniknąć wkrótce z anteny?

Ostatnio wyszło na jaw, że zaplanowane nagranie programu zostało odwołane, co wywołało niepokój u fanów.

„Jeden z dziesięciu” zniknie z anteny?

Program „Jeden z dziesięciu” od dziesięcioleci bawi widzów. To nie tylko źródło różnorodnej wiedzy, ale także rozrywki. Zwykle uśmiech na twarzy wywołują pomyłki uczestników, o które w teleturnieju nietrudno, ponieważ na odpowiedź jest tylko 3 sekundy. 

W sieci pojawiły się informacje o odwołaniu nagrań do dwóch nowych odcinków programu „Jeden z dziesięciu”. Ta informacja zaniepokoiła fanów teleturnieju, ponieważ nie podano nowej daty zdjęć. 

"Familiada": "słowo, które kończy się na "-ster"? Zdumiewające odpowiedzi

„Jeden z dziesięciu” – fani martwią się o Tadeusza Sznuka

Fani programu „Jeden z dziesięciu” są także zaniepokojeni. Martwią się czy przyczyną odwołania nagrań może być zły stan zdrowia Tadeusza Sznuka. Taka sytuacja miała już miejsce w przyszłości, gdy zdjęcia zostały opóźnione z powodu złego samopoczucia prowadzącego, który miał wymagać pomocy medycznej.

Jak poinformował portal Plotek, TVP potwierdziło informację o odwołaniu nagrań, przyczyny takiej decyzji pozostają jednak nieznane. 

Nagrania do programu „Jeden z dziesięciu” zostały wstrzymane z przyczyn niezależnych od nadawcy – powiedział rzecznik Telewizji Polskiej.

„Jeden z dziesięciu” – kiedy oglądać?

Program „Jeden z dziesięciu” jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 19:00 na antenie TVP1. Jak zdradził jeden z uczestników programu, odcinki programu są nagrywane z około miesięcznym wyprzedzeniem. Przez jakiś czas nie trzeba się zatem martwić o ciągłość emisji. 

Źródło: se.pl, Plotek, Plejada, pwsw.pl

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik