Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wyciekły materiały ze ślubu gwiazdy „Na Wspólnej”. Co tam się działo? Fani wstrzymali oddech
Karina Sulich
Karina Sulich 16.08.2020 13:09

Wyciekły materiały ze ślubu gwiazdy „Na Wspólnej”. Co tam się działo? Fani wstrzymali oddech

data
canva.com

Dawid Czupryński i Patrycja Filimon powiedzieli sobie tak! Jak wyglądał ślub gwiazdorskiej pary? Oczywiście nie zabrakło na nim przyjaciół z planu Na Wspólnej. Ceremonia była naprawdę niepowtarzalna, a kiedy do sieci trafiły materiały z wesela, aż zawrzało z gorąca! Co tam się działo…

Na Wspólnej to jeden z ulubionych seriali Polaków, którego aktorzy cieszą się niezwykłą popularnością. Jak się okazuje, w ostatnim czasie ekipa produkcji miała prawdziwe powody do radości i niebywałą okazję do świętowania. Gwiazdor, który wciela się w rolę łamiącego serca Bruna, stanął na ślubnym kobiercu z miłością swojego życia. Wiemy, co działo się na ceremonii. Wszystko wyciekło do sieci.

Gwiazdor Na Wspólnej wziął ślub

Dawid Czupryński, który w Na Wspólnej wciela się w postać Bruna, w rzeczywistości nie ma z nim zbyt wiele wspólnego i choć na ekranie łamie serca, na co dzień od lat pozostaje wierny swojej wybrance, Patrycji. Jak się okazuje, w piątek 14 sierpnia zakochani powiedzieli sobie tak!

Na ceremonii jak i przyjęciu nie zabrakło świetnych gości. Parze młodej towarzyszyła nie tylko rodzina, ale i przyjaciele, w tym cała gromada gwiazd ekranu i znanych twarzy. Zdjęcia i nagrania z tego wyjątkowego dnia szybko wyciekły do sieci. Wiemy nawet, kto jako ostatni zszedł z parkietu.

  1. Nie żyje młodszy brat prezydenta USA. Okoliczności śmierci są wstrząsające
  2. Katarzyna Dowbor jest nieuleczalnie chora. „Oko wychodziło mi w szypułkach, miałam wahania wagi”

Gwiazdorskie wesele. Dawid Czupryński powiedział tak!

Choć wiele fanek aktora może czuć się zawiedzionych, Dawid Czupryński jest nie do ruszenia. Pan młody przez cały czas był wpatrzony w swoją wybrankę jak w obrazek i trudno się dziwić. Patrycja wyglądała oszałamiająco. A ich pierwszy taniec? Coś spektakularnego. Młodzi zdecydowali się na sztuczny dym i dostojne kroki. Na przyjęciu nie zabrakło również rac, konfetti i piosenki, w wyjątkowym wykonaniu.

Kto zszedł ostatni z parkietu? Jak się okazuje, gwiazda Na Wspólnej Katarzyna Chorzępa była w tej konkurencji nie do pokonania.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

na wspólnej
na wspólnej
na wspólnej

ZOBACZ TEŻ:

  1. Samolot runął na ziemię, wszyscy nie żyją. Tragiczne doniesienia z polskiej miejscowości
  2. Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się luksusowym autem. Fani wytknęli jej jeden szczegół, musiała odpowiedzieć
  3. Siwe włosy mogą być największym atutem. Nie musisz ich farbować, aby wyglądać pięknie
  4. Ministerstwo przedstawiło propozycję zmian. Mogą zostać wprowadzone ograniczenia i grzywny
  5. Zdarza się nawet doświadczonym. Ogromny błąd podczas kiszenia ogórków, przez który są do wyrzucenia

źródło: Instagram