Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Na tym zdjęciu skrywa się kobieta. Tylko 8% ludzi jest w stanie ją dostrzec
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 15.04.2021 17:10

Na tym zdjęciu skrywa się kobieta. Tylko 8% ludzi jest w stanie ją dostrzec

zagadka
instagram.com/_dewaldo

Zagadka, która pokonuje większość osób, która podejmuje się jej rozwiązania — znalezienie kobiety na zdjęciu. Jeśli myślisz, że nie będziesz miał z nią najmniejszego problemu — pomyśl jeszcze raz, bo niewielu osobom udaje się to bez żadnej pomocy. Radzimy naprawdę wytężyć wzrok, wpatrując się w te zdjęcia.

Te niezwykłe zdjęcia są dziełem niemieckiego artysty, który jest światowym mistrzem sztuki kamuflowania. Każde ze zdjęć, które możemy zobaczyć na jego profilu na Instagramie to nie lada zagadka, trzeba dokładnie się mu przyjrzeć, żeby dostrzec, gdzie ukrywa się modelka. Ciekawi jesteśmy, czy uda wam się rozwikłać je wszystkie. Nam się nie udało!

Nie lada zagadka — znajdź kobietę na zdjęciu

Leśny pejzaż, piękne wrzosowisko, obsypane śniegiem pole — na pierwszy rzut oka każda ze scenerii widoczna na Instagramie Jörga Düsterwalda to tylko ładny widoczek. Możemy trwać w takim przekonaniu, dopóki nie dowiemy się, czym zajmuje się artysta. Wtedy od razu rozumiemy, że w każdym z nich czeka na nas zagadka.

Niemiecki artysta tworzy, odkąd skonczył pięć lat. Już wtedy tworzył przepiękne, realistyczne malunki. Jednak tworzenie obrazów to było dla niego za mało, jako że mężczyzna w życiu ceni sobie prawdziwy realizm. Dzięki temu, szybko znalazł dla siebie niszę, w której nikt nie jest w stanie go pokonać.

Mistrz body paintingu

Body paintingiem Jörg zajmuje się od 25 lat i jest w tym prawdziwym mistrzem — dosłownie, w 2008 roku otrzymał tytuł mistrza Niemiec w tej dziedzinie. Nikt tak jak on nie umie zamaskować w naturalnej scenerii ludzkiego ciała. Przyjrzyjcie się dokładnie tym zdjęciom. Potraficie dostrzec, gdzie ukrywa się na nich pomalowana przez artystę modelka?

ZAGADKA NIE DO ROZWIĄZANIA? PRZYJRZYJ SIĘ DOKŁADNIE:

zagadka

Udało wam się dostrzec modelkę?

zagadka

Teraz na pewno uda się ją zlokalizować.

zagadka

A tutaj? My chyba domyślamy się, gdzie się ukrywa.

zagadka

Na tym zdjęciu dużo łatwiej ją odnaleźć!

źródła: instagram.com/_dewaldo, dewaldo.de

Powiązane
Chłopaki nie płaczą
Znasz “Chłopaki nie płaczą” na pamięć? To kto to powiedział? Nawet najwięksi fani będą mieli problemy