Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Muszę pani coś wytknąć”. Na wizji pomiędzy Steczkowską a Danutą Holecką doszło do wymiany zdań o synu artystki
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 18.06.2022 18:08

„Muszę pani coś wytknąć”. Na wizji pomiędzy Steczkowską a Danutą Holecką doszło do wymiany zdań o synu artystki

Danuta Holecka
fot. TRICOLORS/East News Pawel Wodzynski/East News Gość Wiadomość kadr, TVP Info

Justyna Steczkowska pojawiła się na 59. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Przed rozpoczęciem występów Danuta Holecka przeprowadziła z nią krótki wywiad dla widzów. W trakcie niego poruszyła temat syna wokalistki.

Syn Justyny Steczkowskiej, 21-letni Leon Myszkowski zaczął tworzyć własną muzykę. O utwory młodzieńca dopytała się Danuta Holecka.

Danuta Holecka zapytała o syna Steczkowskiej

Danuta Holecka jest jedną z czołowych dziennikarek stacji TVP. Obecnie zajmuje pozycję szefa „Wiadomości TVP1”, a także pokazuje się na wizji jako prowadząca innych programów. Wczoraj telewidzowie mogli zobaczyć ją na ekranach podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Danuta Holecka podczas jednego ze swoich wejść przeprowadziła wywiad z Justyną Steczkowską i Haliną Frąckowiak.

– Muszę coś Pani wytknąć — zwróciła się nagle Holecka do Steczkowskiej. – No napisała Pani – kiedy syn napisał dla pani przecież tę piosenkę – to pani napisała do fanów „kochani, to co prawda nie jest mój styl, ale czego się nie robi z miłości dla dzieci”. Jak to było? – kontynuowała.

Wokalistka natychmiast wytłumaczyła Danucie Holeckiej intencje, jakie stały za opublikowanym przez nią wpisem:

– Bo to jest piosenka nie w moim stylu. Nie do końca w moim stylu, ale to nie znaczy, że mi się nie podoba. Po prostu zajmujemy się inną muzyką. Mój syn to nowe pokolenie muzyków. Natomiast czego się nie robi z miłości do dzieci, to wiemy, rodzina jest najważniejsza, zawsze tak było i niech tak pozostanie.

Jubileusz Justyny Steczkowskiej

Danuta Holecka poruszyła również kwestię jubileuszu, który obchodzić będzie wokalistka w Opolu. Już dzisiaj o godzinie 20:00 rozpocznie się koncert zatytułowany „Dziewczyna szamana – 50. urodziny Justyny Steczkowskiej”. Podczas recitalu artystka nie tylko uczci swoje 50 urodziny, ale także 25 lat pracy scenicznej. Z tej okazji wypuściła nowy utwór pt. „D.N.A”.

– Strach jest wszędzie. (…) Jeśli raz wpuścimy go do swojej głowy, rozgości się tam jak wielkie panisko, które zacznie rządzić naszym życiem. Więc jak tylko poczujecie, że strach zaczyna nad Wami panować, zaśpiewajcie sobie fragment piosenki „D.N.A” – „ODEJDŹ, jesteś tylko w mojej głowie… – czytamy w opisie pod klipem do piosenki.

Będziecie oglądać koncert Justyny Steczkowskiej?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Danuta Holecka całkowicie zmieniła styl. Zaskoczenie podczas wydania „Wiadomości”
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Kasia Cichopek pokazała, w czym wystąpi na Festiwalu w Opolu. Kurzajewski będzie pod zachwycony