Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Monika Miller przekazała przełomowe wieści o swoim zdrowiu. Fani martwili się o guzy
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 22.05.2023 11:37

Monika Miller przekazała przełomowe wieści o swoim zdrowiu. Fani martwili się o guzy

Monika Miller
fot. Instagram/monika.milller

Monika Miller od lat nie kryje się z tym, że boryka się z wieloma problemami zdrowotnymi. Ostatnio celebrytka podzieliła się informacją o pogorszeniu jej stanu, czym zaniepokoiła fanów. Jak ujawniła w maju, pogorszyła się jej kondycja psychiczna. To jednak nie wszystko. 

Monika Miller musi mierzyć się z nowymi problemami natury fizycznej. Jej fani nie kryją niepokoju o zdrowie 28-latki. 

Monika Miller – problemy zdrowotne

Monika Miller podzieliła się niedawno wiadomością na temat jej obecnego stanu zdrowia. Wcześniej influencerka zdradziła już, że boryka się między innymi z zaburzeniami odżywiania, insulinoopornością, hipoglikemią oraz chorobą Hashimoto.

Pojawiły się guzy, które wyglądają niebezpiecznie. Lekarze muszą to dokładnie sprawdzić. Na ten moment na szczęście wykluczają nowotwory złośliwe. Moje zdrowie szwankuje od dłuższego czasu – przekazało jej wypowiedź jakiś czas temu Radio Zet. 

Ma tylko 28 lat, stan Moniki Miller się pogarsza. "Pojawiły się guzy", choroba zaostrzyła przebieg

Monika Miller zaniepokoiła fanów nową informacją o stanie zdrowia

Jak Monika Miller wyjaśniła na swoim profilu na Instagramie:

– Ostatnio trochę źle się czuję. Mam niestety nowy problem ze zdrowiem, nową przypadłość, z którą nie wiem jeszcze, jak sobie poradzić i nie wiem, czy coś w ogóle da się zrobić – zacytowała jej wypowiedź „Plejada”. 

– Całą rodzinę i mojego chłopaka to martwi. To bardzo wpływa na moje samopoczucie. Nie chcę teraz mówić, co się dzieje ze mną i co to jest za przypadłość, ale jak będę wiedziała więcej i wyjdę z tego epizodu depresyjnego, to będę o tym opowiadać – wyjaśniła.

Monika Miller odpowiedziała na pytanie o guzy

Fani Moniki Miller niepokoją się jej stanem zdrowia. Podczas sesji Q&A na jej instagramowym profilu jeden z jej obserwatorów zapytał:

Czy czujesz się gorzej przez te guzy, które masz? 

Odpowiedź influencerki może wprawiać w lekką konsternację:

Nie chodzi o żadne guzy, przestańcie pisać o tych guzach, zero guzów, nic takiego. To jest kompletnie oddzielny temat związany z moim zdrowiem. Nie chodzi tutaj o nic, co miałam wcześniej, o czym wcześniej mówiłam, także nie martwcie się o żadne guzy. No topic, nie ma tego tematu – powiedziała na InstaStories. 

Monika Miller guzy 1.jpg
fot. Instagram/monika.milller
Monika Miller guzy 2.jpg
fot. Instagram/monika.milller

Źródło: Rozrywka Lelum, Plejada, Radio Zet

Powiązane
mamy gwiazd
Dopasuj mamę do gwiazdy! Niektóre z nich są identyczne. 6 na 10 to już dobry wynik