Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Modliła się jedną modlitwą codziennie przez 54 dni. Jurorka "The Voice Senior" doświadczyła cudu
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 16.02.2023 07:07

Modliła się jedną modlitwą codziennie przez 54 dni. Jurorka "The Voice Senior" doświadczyła cudu

None
fot. kadr z programu "The Voice Senior"

Alicja Węgorzewska jest jurorką w hitowym programie Telewizji Polskiej - “The Voice Senior”. Jasno mówi o tym, że wszystkie swoje troski powierza Matce Boskiej.

Węgorzewska już trzy razy doświadczała cudu. Jurorka nie wstydzi się swojej mocnej wiary w Boga. Podkreśla, że modli się do niego w wielu sprawach i bardzo mu ufa.

Alicja Węgorzewska w "The Voice Senior"

W jury programu znana śpiewaczka zasiada obok Maryli Rodowicz, Tomasza Szczepanika i Piotra Cugowskiego. Współtworzenie tego show nie jest pierwszą pracą Węgorzewskiej dla TVP. Wcześniej brała udział się w innym projekcie.

W rozmowie z „Dobrym Tygodniem” jurorka przyznała, że kilka lat wcześniej wzięła udział w „Wielkim Kolędowaniu z Ostrej Bramy”. Dwukrotnie była też w Wilnie z „Operą Kameralną”.

Socha prawie nie pokazuje starszego męża, teraz zrobiła wyjątek. Wiśniewski nie spuszcza jej z oczu

Jurorka "The Voice Senior" doświadczyla cudu?

Węgorzewska przez wiele lat marzyła o tym, aby zostać mamą. Za cud uznała to, gdy w końcu doczekała się córki. Przyznała, że kiedyś napisała dla niej piosenkę, gdzie śpiewa, że to aniołowie ją przynieśli. Codziennie dziękuje za to Bogu.

Gwiazda TVP zdradziła także, że najważniejsze dla niej jest wstawiennictwo Matki Najświętszej. Od czasu narodzin córki 15 sierpnia jest więc dla niej wyjątkowym dniem i wtedy też postanowiła ochrzcić dziecko.

Modlitwy jurorki "The Voice Senior"

Węgorzewska nie ukrywa, że trzy razy w życiu odmawiała Nowennę Pompejańską. I za każdym razem kończyło się to oczekiwanym skutkiem. Jednym z nich było uzdrowienie jej mamy z raka.

Jurorka w modlitwie odnajduje spokój. Dzięki niej łatwiej jest jej pogodzić się z rozwodem po wyjeździe jej męża za granicę. Stworzyła także projekt "Ave Maria w muzyce", w którym przedstawiane są rozmaite wykonania "hymnu" do Matki Boskiej.

Alicja Węgorzewska

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik