Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mocne wyznanie ukochanej Krzysztofa Skiby. Ujawniła całą prawdę. Tego nigdy nie będzie z nim mieć
Michał Fitz
Michał Fitz 23.06.2023 07:15

Mocne wyznanie ukochanej Krzysztofa Skiby. Ujawniła całą prawdę. Tego nigdy nie będzie z nim mieć

Krzysztof Skiba
instagram.com/karokempi

Krzysztof Skiba i jego partnerka Karolina Kempińska niedługo będą już małżeństwem. Skrupulatnie zaplanowali ślub i przyjęcie, które jednak będzie znacznie różniło się od typowego, polskiego wesela. Przyszła małżonka muzyka chętnie opowiedziała o nim oraz o planach na przyszłość.

Poruszyła także delikatny temat rodzicielstwa. Czy pomimo różnicy aż 26 lat zdecyduje się na dziecko ze Skibą?

Krzysztof Skiba będzie miał dzieci z nową partnerką?

Kempińska poruszyła temat macierzyństwa w rozmowie z “Co za tydzień”. Wyjaśniła sprawę bardzo szybko. Przyznała, że nie będzie miała dzieci ze Skibą, bo nie może ich mieć z powodów zdrowotnych. Zdradziła, że w przeszłości co prawda mogła się na nie zdecydować, ale nie spotkała właściwego mężczyzny.

Dodała, że jej partner także dzieci nie oczekuje, bo już jest spełnionym tatą. Z poprzedniego małżeństwa ma już bowiem dwóch dorosłych synów. W małżeństwie będą się więc skupiać na sobie, a nie potomstwie.

Wielkie trzęsienie ziemi w "Dzień Dobry TVN", pięciu prowadzących traci pracę. Na liście m.in. Rozenek

Jak będzie wyglądał ślub Krzysztofa Skiby?

Karolina Kempińska i Krzysztof Skiba mają zamiar pobrać się niedługo, ale nie zdradzają dokładnej daty. Wszystko po to, by uniknąć wścibskich paparazzi. Nowożeńcy podzielą się kadrami z przyjęcia, ale w swoim czasie i na własnych warunkach.

Sama impreza ma być skromna pod względem gości. Co ciekawe, zabraknie na niej mięsa, bo Karolina jest zagorzałą wegetarianką i nie życzy sobie, by jakiekolwiek zwierzę cierpiało z powodu jej ślubu. Para nie zorganizuje też żadnych, weselnych zabaw ani pierwszego tańca.

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska bez podróży poślubnej

Przyszła para młoda także w temacie podróży poślubnej nie planuje stosować się do panujących zwyczajów. Jak ujawniła Karolina Kempińska wraz z Krzysztofem Skibą zdecydowali się na to, by zwyczajową podróż młodej pary odbyć nie po, ale przed ślubem. 

Jak zdradziła, narzeczeni wybrali się do Turcji, gdzie jedną z atrakcji był lot balonem w Kapadocji, co było marzeniem przyszłej panny młodej. Okres lata jest też zwykle dla muzyków czasem intensywnego koncertowania, co mogło być przyczyną takiej, a nie inne decyzji pary. 

Źródło: Pudelek, Pomponik