Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Młynarskie miały w sumie ośmiu mężów. Jeden nie żyje
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 09.07.2024 06:00

Młynarskie miały w sumie ośmiu mężów. Jeden nie żyje

Paulina Młynarska, Agata Młynarska
Fot. EastNews/Tricolors

Piękne córki Wojciecha Młynarskiego, Agata i Paulina, nigdy nie mogły narzekać na brak powodzenia u mężczyzn. Obie przeżyły kilka zaskakujących, miłosnych historii. W sumie stawały na ślubnym kobiercu aż osiem razy! Kim byli ich ukochani i z kim obecnie związane są siostry Młynarskie?

Wszyscy mężowie Agaty Młynarskiej

Po raz pierwszy dziennikarka wyszła za mąż w 1984 roku, gdy miała zaledwie 18 lat. Leszek Kieniewicz był jej pierwszą miłością, a ponieważ para darzyła się szczególnym uczuciem, zgodnie uznali, że nie ma co zwlekać ze sformalizowaniem swojej relacji. Rok po ślubie Młynarska urodziła pierwszego syna, Stanisława, a cztery lata później – Tadeusza. Jej małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu, choć para rozstała się w zgodzie.

Drugim mężem Agaty Młynarskiej był Jerzy Porębski i nie wiadomo o nim zbyt wiele, poza tym, że trwało rok i najwyraźniej okazało się nietrafione. Obecnie gwiazda jest szczęśliwie zakochana w swoim trzecim mężu, Przemysławie Schmidtcie. To właśnie jego uważa za miłość swojego życia:

Kiedy na siebie trafiliśmy, oboje mieliśmy pewność, że czekaliśmy na siebie całe życie" - powiedziała w wywiadzie z Agnieszką Litorowicz-Siegert.

agata młynarska (2).jpg
Fot. KAPiF
Zalana łzami Młynarska żegna bliskiego przyjaciela. "Byłeś ze mną od 30 lat" Agata Młynarska w żałobie. Poruszające pożegnanie w sieci

Ile mężów miała siostra Agaty Młynarskiej?

Agacie Młynarskiej udało się zaznać szczęścia w trwałym związku. Tymczasem młodsza córka Wojciecha Młynarskiego miała jeszcze barniejsze życie miłosne niż jej siostra. Jej pierwszym mężem był Paweł Naumann, z którym doczekała się córki Alicji. Drugi mąż Pauliny miał być aktorem, a trzeci reżyserem, który był z pochodzenia Francuzem. Na temat tych związków nie wiadomo praktycznie nic, nie trwały one również wiele czasu. Po raz czwarty dziennikarka stanęła na ślubnym kobiercu z amerykańskim przedsiębiorcą, Michaelem Moritzem. Ich małżeństwo rozpadło się jednak już 3 lata później. Mężczyzna zmarł w 2022 roku. 

Po nieudanym, czwartym małżeństwie Paulina Młynarska zarzekała się, że jej stosunek do związku małżeńskiego uległ zmianie i dla niej to przereklamowane. Tymczasem właśnie ogłosiła, że 5 lipca ponownie wyszła za mąż! Kto jest jej wybrankiem?

paulina młynarska.jpg
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Młynarska straciła przyjaciela: “Nie zapomnę naszego ostatniego dnia”

Siostra Agaty Młynarskiej wyszła za mąż po raz piąty!

W piątek 5 lipca Paulina Młynarska opublikowała na swoim profilu na Instagramie radosne oświadczenie. Potwierdziła tym samym plotki, że w jej sercu po raz kolejny zagościł pewien mężczyzna. Dziennikarka wyszła za mąż za niejakiego Kennetha Hume'a. Uroczystość ich zaślubin odbyła się na greckiej wyspie Kreta, gdzie młodsza siostra Agaty Młynarskiej mieszka od 2018 roku. 

Paulina Młynarska Hume i Kenneth Hume mają przyjemność ogłosić, że 05.07.2024 wzięli ślub podczas prywatnej ceremonii w Kolimabari na Krecie. Posyłamy wszystkim mnóstwo ciepła, dzieląc się naszą radością! – możemy przeczytać. 

O mężczyźnie, który jako piąty skradł serce Pauliny, nie wiadomo zbyt wiele. Nie posiada on kont w mediach społecznościowych, w mediach też próżno szukać o nim informacji. Można jedynie spekulować, że para poznała się w Grecji, z którą Młynarska związała całe swoje obecne życie.