Lifestyle.Lelum.pl > Programy > W zagranicznej edycji ,,Milionerów” padło pytanie o Andrzeja Dudę. Telefon do przyjaciela nie pomógł, straciła fortunę
Oktawian Góral
Oktawian Góral 08.02.2021 18:24

W zagranicznej edycji ,,Milionerów” padło pytanie o Andrzeja Dudę. Telefon do przyjaciela nie pomógł, straciła fortunę

milionerzy
fot. Piotr Molecki/East News, Hvem vil være millionær?, TV2 Charlie

Milionerzy przyciągają przed telewizory tłumy, nie tylko w Polsce, lecz na całym świecie. W duńskiej edycji programu padło pytanie o polskiego prezydenta. Uczestniczka nie była jednak pewna właściwej odpowiedzi. Skorzystała z koła ratunkowego. Niestety nie pomogło.

Milionerzy biją światowe rekordy popularności. Produkcja znana jest w ponad 100 krajach. Brytyjski format stał się niebywałym hitem. W Polsce na fali milionerów swoją popularność zbudował Hubert Urbański.

Andrzej Duda w programie Milionerzy

W Milionerach, zarówno ,,polskich”, jak i ,,zagranicznych” zdarzały się wpadki, a uczestnicy nie potrafili odpowiedzieć na z pozoru błahe pytania. Pamiętać należy jednak, że atmosfera telewizyjnego studio oraz zgromadzona publika wzmagają stres.

W jednym z odcinków duńskiej edycji show Milionerzy padło pytanie o Andrzeja Dudę. Niestety, uczestniczka nie znała odpowiedzi na zadaną przez prowadzącego kwestię. Skorzystała z koła ratunkowego.

Duńska edycja programu "Milionerzy" TV2 Charlie/ Hvem vil være millionær?[/caption]

Polski akcent znalazł się w duńskiej edycji Milionerów. Prowadzący zadał uczestniczce pytanie, na które każdy Polak odpowiedziałby bez większego problemu. Niestety, ta kobieta nie była w stanie udzielić prawidłowej odpowiedzi.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Powiązane
Krzysztof Ibisz, Paweł Domagała
Poznajesz uśmiechy tych celebrytów? Nawet ich żony będą miały problem