Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michał Wiśniewski udostępnił serię zdjęć swojej żony. Dramatyczny przekaz
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 26.02.2022 18:45

Michał Wiśniewski udostępnił serię zdjęć swojej żony. Dramatyczny przekaz

Michał Wiśniewski
Fot. instagram.com/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski przebywa wraz z rodziną w Barcelonie. Ich zaplanowany wcześniej wyjazd okazał się zupełnie inny, niż się spodziewali. Agresja Rosji na Ukrainę zmieniła wszystko. Muzyk uczestniczył z Polą w proteście antywojennym.

Wiśniewski od samego początku zbrojnej agresji Rosji publikował w mediach społecznościowych posty wyrażające solidarność z Ukrainą. Tym razem piosenkarz zamieścił zdjęcia Poli z manifestacji przeciwko działaniom Putina.

Michał Wiśniewski pokazał zdjęcia z protestu w Barcelonie

Już wczoraj zarówno Michał, jak i Pola Wiśniewska wyrażali ogromny ból z powodu tego, co dzieje się na Ukrainie. Para nie może cieszyć się wakacjami, bo ich myśli są zupełnie gdzie indziej.

Wyczekany nasz wyjazd. I choć jest pięknie, to nie potrafimy się do końca cieszyć pobytem tutaj. Nasze myśli i serca są z Ukrainą w tych najtrudniejszych chwilach – napisała Pola.

Sam Wiśniewski zamieścił wczoraj bardzo emocjonalne nagranie, w którym nawoływał do opamiętania tych, którzy uważają, że działania Rosji nie dotyczą Polski. Namawiał też do wyrażania solidarności z atakowanym krajem (więcej TUTAJ).

Dziś Michał i Pola Wiśniewscy musieli uczestniczyć w proteście, jaki odbył się w Barcelonie w związku z działaniami Putina. Michał zamieścił na Instagramie kilka zdjęć, zrobionych przez Polę na demonstracji.

Na fotografiach widzimy transparenty w języku angielskim, o treściach „Zatrzymać Putina teraz”, „Stop Wojnie”, „Putin jest potworem”. Na jednym ze zdjęć jest też sam Wiśniewski, z twarzą wykrzywioną wzruszeniem i lękiem. Muzyk podpisał post:

– Ukraino, nie jesteś sama! ???????????????? – napisał Michał.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Jak zwalczyć ból gardła w nocy?
  2. „Stepowa miłość” znika z TVP. Odcinków nie obejrzymy już nawet w sieci?
  3. „Płaczę”. Paweł Deląg pokazał wiadomość od znajomej z Ukrainy