Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michał Wiśniewski obala teorię spiskową o Eurowizji. "Absolutna bzdura". Dobre wieści dla Blanki?
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 12.05.2023 17:57

Michał Wiśniewski obala teorię spiskową o Eurowizji. "Absolutna bzdura". Dobre wieści dla Blanki?

Michał Wiśniewski, Marek Sierocki
fot. kadr z programu "Pytanie na śniadanie"

Eurowizja wkracza w decydującą fazę. O sukcesie Blanki i jej awansie do finału jest cały czas głośno w mediach. W “Pytaniu na śniadanie” ten temat został poruszony z Michałem Wiśniewskim oraz Markiem Sierockim. Przy okazji czerwonowłosy wokalista zdementował jedną z teorii spiskowych dotyczących konkursu piosenki.

Komentator Eurowizji i muzyczny ekspert zaznaczył, że Blanka dobrze poradziła sobie z hejtem, który na nią spływał. Podkreślił, że to, co spotkało Polkę było okropne.

Michał Wiśniewski o teroii spiskowej podczas Eurowizji

Michał Wiśniewski zauważył z kolei, że nie ma recepty na sukces podczas Eurowizji. 

- Każdy ma szansę. To, co jest najciekawsze w Eurowizji to to, co dzieje się na końcu, czyli głosowanie wszystkich krajów - powiedział piosenkarz.

Muzyk obalił również powszechną teorię spiskową dotyczącą konkursu piosenki.

- Kiedyś słyszałem, że Bałkany głosują między sobą, co jest absolutną bzdurą. Eurowizji nie wygrywa się dwunastkami, tylko dziesiątkami i ósemkami, ale wszyscy - zaznaczył Wiśniewski w odniesieniu do punktacji.

Katarzyna Dowbor właśnie zwróciła się do Polaków z wesołymi nowinami. Lawina komentarzy zalewa jej profil

Michał Wiśniewski o występie Blanki na Eurowizji

Piosenkarz pochwalił polską wokalistkę za jej występ w Liverpoolu podczas półfinału Eurowizji.

- Blanka wykonała kawał dobrej roboty. Fajnie, że utarła nosa, plan minimum został wykonany. Myślę, że zdecydowanie nie wypadła gorzej niż reprezentacja Polski, bo z festiwalem jest troszeczkę jak ze sportem - można nie mieć swojego dnia - zaznaczył Michał Wiśniewski.

Muzyk dodał jednak, że podczas preselekcji był za Jannem, ale skoro została wybrana Blanka, to należy ją wspierać. Wiśniewski podkreślił także, że Blanka doskonale poradziła sobie z hejtem. 

Zdaniem ekspertów Blanka dobrze wypadła podczas Eurowizji

Występ polskiej wokalistki w Liverpoolu spotkał się z mieszanym odbiorem fanów w Polsce, jednak eksperci niemal jednogłośnie przyznają, że Polka wypadła znacznie lepiej niż podczas preselekcji. 

Wykonanie utworu “Solo” podczas Eurowizji oceniła także trenerka wokalna znana z programu “Twoja twarz brzmi znajomo”.  Zauważyła ona kilka mankamentów podczas występu Blanki.

Blanka.jpg
fot. KAPiF
Tagi: eurowizja
Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik