Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michał Wiśniewski poinformował o śmierci Krzysztofa Saltarskiego. ,,Dziękuję ci za wszystkie lata”
Marta Kulik
Marta Kulik 03.03.2021 17:35

Michał Wiśniewski poinformował o śmierci Krzysztofa Saltarskiego. ,,Dziękuję ci za wszystkie lata”

michał wiśniewski
fot. TRICOLORS/East News

Michał Wiśniewski przekazał niezwykle smutną wiadomość – w wieku 32 lat zmarł Krzysztof Saltarski, który był wielkim fanem zespołu Ich Troje. Dziękuję ci za wszystkie lata – napisał poruszony piosenkarz.

Tragiczną informacją Michał Wiśniewski podzielił się dziś w mediach społecznościowych. Do wpisu załączył czarno-białe zdjęcie z Krzysztofem. Fani składają kondolencje, padło wiele wzruszających słów.

Kim był Krzysztof Saltarski?

Krzysztof Saltarski był fanem zespołu Ich Troje i Michała Wiśniewskiego. Mężczyzna od dziecka chorował na neuropatię aksonalną oraz skoliozę lędźwiowo-piersiową. Zmarł w nocy z wtorku na środę w wieku 32 lat.

Muzyk wspomina, że Krzysztof był młodym człowiekiem, który odważył się kochać i sięgać po marzenia, mimo że często są tak bardzo nie po drodze.

Odważył się być Człowiekiem w świecie, w którym człowiekiem być jest najczęściej niełatwo. Krzysiu dziękuję Ci za wszystkie lata, podczas których byłeś gdzieś obok na koncertach – napisał Wiśniewski.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Do poruszającego wpisu gwiazdor załączył czarno-białe zdjęcie z fanem, które powstało po jednym z koncertów. Obaj są na nim szczerze uśmiechnięci.

Michał Wiśniewski żegna fana

Moje serce wiele razy zrobiło Ci zdjęcie. Mam nadzieję, że tam, gdzie jesteś, poczujesz się jak w domu. Do zobaczenia! – zakończył swój wpis muzyk.

Nie jest tajemnicą, że Michał Wiśniewski stara się utrzymywać kontakt ze swoimi fanami. Zespół Ich Troje istnieje od 25 lat i w tym czasie zyskał wielu miłośników. Wszyscy są poruszeni odejściem Krzysztofa, pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy:

Wyrazy współczucia. Piękne słowa napisane przez pana Panie Michale.

– Krzysiu aż nie wiem co napisać, wiem, że kochałeś ludzi i Michała cały zespół, byłeś dobrym człowiekiem.

Niestety, to niejedyna smutna wiadomość, jaka dotarła do artysty w ciągu ostatnich miesięcy. We wrześniu zmarł jeden z jego najbliższych przyjaciół. Więcej na ten temat >tutaj<.

Zobacz zdjęcie:

Życie to podróż, a nie dom…
Wczoraj odszedł od nas Krzyś Saltarski – młody, odważny człowiek. Odważył się kochać, sięgać…

Opublikowany przez Michała Wiśniewskiego Środa, 3 marca 2021

W wieku 32 lat zmarł Krzysztof Saltarski.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: