Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mąż zaproponował żonie związek na nowych zasadach. W strachu przed rozwodem zgodziła się na wszystko
Karina Sulich
Karina Sulich 01.02.2020 09:40

Mąż zaproponował żonie związek na nowych zasadach. W strachu przed rozwodem zgodziła się na wszystko

mąż
@paulmontana.life, Instagram

Mąż chciał spróbować czegoś innego. Ona nie była do końca przekonana. Strach przed rozwodem sprawił jednak, że kobieta zgodziła się na wszystko. Jak wygląda małżeństwo na zupełnie nowych zasadach?

Monotonia, która wkrada się w związek nie jest żadną nowością. Nierzadko muszą się z nią mierzyć wieloletnie pary i małżeństwa. Jednak każdy stara się radzić z problemem w swój własny sposób. Rozwiązanie tego mężczyzny zdziwiło jego żonę. Ta, z obawy przed rozwodem, przystała na żądania męża. Dziś żałuje

Mąż zaproponował nowe zasady

Pewnego dnia przy porannej kawie, mąż 36-latki postanowił zaproponować nowe zasady. Kobieta była pewna, że jej małżeństwo z 12-letnim stażem nie przechodzi żadnego kryzysu. Co prawda mąż coraz częściej, bez zbędnych tłumaczeń, wychodził z kolegami zostawiając żonę wraz z dwójką dzieci w domu. Jednak tych słów nie spodziewała się usłyszeć. Mężczyzna poinformował ją, że oprócz wspólnego życia, każde z nich powinno prowadzić swoje własne.

Na tym jednak się nie skończyło. Mąż stwierdził, że co tydzień małżonkowie powinny mieć jeden dzień wolny od obowiązków, w którym czas spędzają nie razem, a osobno. W czasie kiedy rodzice mogliby robić co chcą i z kim chcą, dziećmi w zajęłaby się opiekunka. Mężczyzna postawił kobietę w sytuacji, z której nie widziała wyjścia. Odparł, że jeżeli nie przystanie na jego propozycję, odejdzie.

Choć kobieta nie wiedziała dokładnie, co jej mąż miał na myśli z obawy przed rozwodem i niepełną rodziną zgodziła się na jego zasady. Teraz boi się, że i tak zostanie sama.

Otwarty związek

Na otwarty związek w dzisiejszych czasach decyduje się coraz więcej par. Miłosne wielokąty to już nie tylko obrazek przedstawiany w serialach czy filmach, ale realia, w których żyjemy. Według naukowców z University of Michigan, pary, które żyją w otwartych relacjach wykazują większy poziom zadowolenia, niż ci, którzy trwają w monogamicznym związku.

Okazuje się, że partnerzy, którzy świadomie wchodzą w otwarty związek darzą się większym zaufaniem. Czy jednak zawsze wygląda to tak kolorowo? Kobieta, której mąż powiedziałam o swoich zamiarach dotyczących ich małżeństwa nie wiedziała na co się pisze.

Pamiętajmy, że małżeństwo to szczęście dwojga ludzi, i choć otwarte związki cieszą się coraz większą popularnością i aprobatą, nie jest to rozwiązanie dla każdego.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

500 plus

Małżeństwo tworzyło idealną rodzinę. Kobieta myślała, że nic im nie zagraża.

mąż

Mąż coraz częściej zaczął wychodzić z kolegami bez słowa.

mąż

Okazało się, że mężczyzna zażądał zmiany w rodzinnym życiu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pielęgniarka złamała wszystkie zasady panujące w szpitalu. Dzięki swojej odwadze odmieniła los
  2. Żona Krzysztofa Rutkowskiego pokazała obrączkę. Diamenty kosztowały fortunę, mało kogo byłoby stać
  3. Na jaw wychodzą nowe fakty o koronawirusie z Chin. Epidemia przyniesie potężne straty

źródło: kobieta.wp.pl

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?