Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mateusz Murański nie żyje. Prokuratura ujawniła szczegóły zgonu
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 08.02.2023 15:43

Mateusz Murański nie żyje. Prokuratura ujawniła szczegóły zgonu

Mateusz Murański
fot. youtube.com/TVreklama

Przełomowe informacje w sprawie śmierci 29-latka. Ledwie podano informację o tym, że Mateusz Murański nie żyje, a już media obiegają zaskakujące informacje. Ciało zbadano w obecności biegłego, prokuratura nie ma wątpliwości. 

Zbadano ciało Murańskiego

8 lutego media obiegła nagła informacja. W wieku 29 lat zmarł Mateusz Murański, polski zawodnik FAME MMA, popularny freak fighter, który swoich sił próbował także w kickboxingu, a nawet aktorstwie. W całym środowisku zawrzało, wieść o śmierci młodego boksera wywołała lawinę reakcji, zwłaszcza wśród fanów.

 Ciało 29-latka znaleźli funkcjonariusze policji po tym, jak zawiadomił ich zaniepokojony brakiem kontaktu krewny. Niestety, dla młodego zawodnika na pomoc było już za późno. 

 

Na oczach wszystkich oddał mocz na Cichopek, aż zaniemówiła. Tego wydania "PnŚ" nie zapomni do końca życia

Przełomowe informacje na temat śmierci Mateusza Murańskiego

- O zgonie poinformował członek rodziny, który nie mógł się dodzwonić. Na miejsce zdarzenia pojechali funkcjonariusze i znaleźli ciało, wykonano czynności m.in. oględziny z udziałem biegłego, potwierdzono zgon bez udziału osób trzecich - przekazuje “Super Express” za słowami rzeczniczki prasowej. 

Ciało zostało już zbadane w obecności biegłego. Na podstawie wstępnych oględzin wysnuto wniosek — zdecydowanie wykluczono udział osób trzecich. Na razie nie znamy jednak przyczyny zgonu. 

Nie żyje Mateusz Murański

W ostatnich miesiącach o Mateuszu Murańskim zrobiło się głośno w kontekście rzekomych problemów z substancjami uzależniającymi. Zarówno “Super Express”, jak i kultura.gazeta.pl informują, że młody mężczyzna miał także trafić na odwyk. 

W ostatnich wywiadach jego stan nie wskazywał jednak na wyczerpanie ani zniechęcenie — przeciwnie, zawodnik na łamach Plotka przyznawał, że jest szczęśliwie zakochany — co więcej, miał już plan na dalszy rozwój kariery. Tym większym szokiem dla fanów i środowiska jest jego nagła śmierć. 

Pozostaje nam zatem oczekiwać na kolejne informacje, które wskażą, dlaczego doszło do tragedii. 

Tagi: FAME MMA
Powiązane
Ranczo quiz
Mógłbyś zostać wójtem w Wilkowyjach? Test wiedzy o serialu "Ranczo"