Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Do mediów dotarła bardzo przykra wiadomość. Fani Marzeny Kipiel-Sztuki będą załamani, ich ukochana aktorka przeżywa trudny czas
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 03.12.2020 20:19

Do mediów dotarła bardzo przykra wiadomość. Fani Marzeny Kipiel-Sztuki będą załamani, ich ukochana aktorka przeżywa trudny czas

Marzena Kipiel Sztuka
fot. eastnews.pl/Tomasz Zukowski

Marzena Kipiel-Sztuka coraz intensywniej odczuwa skutki epidemii koronawirusa. Na łamach Faktu aktorka przyznała wprost, że jej oszczędności topnieją. Epidemia zatrzymała pracę nad serialem Świat według Kiepskich, ale, jak twierdzi aktorka, jest małe światełko w tunelu na powrót na plan. Tymczasem najbliższy czas i święta gwiazda Polsatu spędzi raczej skromnie.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Dlaczego Marzena Kipiel-Sztuka przechodzi trudny czas
  • Czy zostanie wznowione nagrywanie nowych odcinków Świata według Kiepskich
  • Jakiego partnera dla siebie poszukuje aktorka

Marzena Kipiel-Sztuka przyznała, że brak zatrudnienia coraz bardziej daje się jej we znaki. To kolejna artystka, która nie ukrywa, że jej portfel znacznie zeszczuplał z powodu epidemii. Aktorka mówi wprost: – Oszczędności się skończyły. Nie mam specjalnie za co żyć.

Marzena Kipiel-Sztuka ma problemy finansowe

Z podobnymi kłopotami mierzą się miliony osób na świecie. Pandemia koronawirusa odcisnęła ogromne piętno na sytuacji gospodarczej. Z dnia na dzień ograniczono możliwość zarabiania wielu branżom.

Artyści nie boją się przyznać wprost, że nie radzą sobie z tą sytuacją. Na szczęście wiele osób miało oszczędności, ale te przecież też się w końcu skończą. Marzena Kipiel-Sztuka powiedziała jasno, że jej sytuacja, jak wielu innych ludzi, nie jest kolorowa.

Jak podaje Fakt, aktorka ostatni raz pracowała 8 marca, wystąpiła wówczas na koncercie w Lublinie. Chwilę później kolejne imprezy odwołano:

Nie mam pieniędzy, żeby wyprawiać nie wiadomo jakie święta. To trudny rok – opowiada Faktowi aktorka

Na szczęście z ostatnich pieniędzy zrobiłam zapasy karmy dla mojego psa Gienka. On jest ze mną na dobre i na złe – dodaje z uśmiechem.

Kiedy wraca Świat według Kiepskich?

Z powodu koronawirusa w lipcu wstrzymano zdjęcia do Świata według Kiepskich, serialu, w którym Kiepiel-Sztuka wciela się w postać kultowej Halinki. To wydarzenie wpłynęło na słabą sytuację finansową aktorki. Na szczęście jest nadzieja, że praca na planie zostanie wznowiona już niedługo:

– Po nowym roku wchodzimy na plan „Kiepskich”, więc powinno być wtedy lepiej, bo znowu coś zarobię – mówi w rozmowie z Faktem aktorka.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Marzena Kipiel-Sztuka o swoim wymarzonym partnerze

Marzena Kipiel-Sztuka jest od 2015 roku wdową. Wtedy właśnie odszedł jej ukochany mąż Konrad Sztuka, który był producentem, reżyserem i wielką miłością aktorki. Aktorka 19 października z okazji 55 urodzin, była pytana przez dziennikarzy Faktu, jak wygląda jej życie uczuciowe, na chętnych, którzy podbiją jej serce Kipiel-Sztuka nie może narzekać:

– Kolejka stoi. Są tacy, którzy chcą się ze mną gdzieś pokazać. Wówczas robię im test. Zastanawiam się, co by było, gdyby wyłączyli na tydzień prąd i nie można by razem oglądać telewizji. Czy ja z takim człowiekiem miałabym o czym rozmawiać? Od razu eliminuję zawodników, którzy nie mają nic do powiedzenia – opowiada w rozmowie z Faktem i dodaje, czego szuka w ukochanym mężczyźnie:

– Wystarczy popatrzeć mężczyźnie w oczy i posłuchać, jak ten człowiek mówi. Jestem ortodoksem, jeśli chodzi o język polski. Jak słyszę, że „włancza światło” zamiast „włącza”, to zgrzytam zębami. Nie muszę od razu dyskutować o Gombrowiczu, ale niech przynajmniej facet mówi poprawnie po polsku. Nie lubię też interesowności. Gdy absztyfikant leci do mnie z koszem kwiatów zamiast z dobrą książką, to nie ma szans. Ale jeśli ktoś mi napisze SMS-a: Śpij dobrze, niech ci się śnią aniołki, to jestem zainteresowana – mówiła wówczas.

Liczymy, że sytuacja na świecie się unormuje i wszyscy wrócą do normalnej pracy. Widzowie na pewno liczą na kolejne sezony Świata według Kiepskich, choć serial bez Dariusza Gnatowskiego, nie będzie już taki sam.

Zobacz zdjęcia:

marzena kipiel-sztuka

Aktorka uwielbia zwierzęta i udziela się społecznie, by im pomagać.

marzena kipiel-sztuka

Aktorka od lat gra w uwielbianym serialu Świat według Kiepskich. Niestety produkcję wstrzymano z powodu koronawirusa.

Marzena Kipiel Sztuka

Aktorka jest miłośniczką książek, jej partner powinien podzielać tę pasję.

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: fakt.pl