Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marcin Hakiel wydał oświadczenie ws. wywiadu w „Mieście Kobiet”. Aleksandra Kwaśniewska ma problemy?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 02.05.2022 13:45

Marcin Hakiel wydał oświadczenie ws. wywiadu w „Mieście Kobiet”. Aleksandra Kwaśniewska ma problemy?

Aleksandra Kwaśniewska Marcin Hakiel
Instagram/marcinhakiel TRICOLORS/East News

Marcin Hakiel zabrał głos w sprawie swojego ostatniego głośnego wywiadu. Tancerz opublikował oficjalne oświadczenie na swoim profilu na Instagramie.

Po niespodziewanej rozmowie, jaką gospodyni programu „Miasto Kobiet” Aleksandra Kwaśniewska przeprowadziła z Marcinem Hakielem w sieci wybuchła istna burza. Teraz tancerz postanowił odpowiedzieć na negatywne komentarze.

Marcin Hakiel wydał oświadczenie w sprawie wywiadu z Aleksandrą Kwaśniewską

Tancerz od dłuższego czasu coraz częściej pojawia się w mediach i coraz chętniej opowiada na temat swojego życia prywatnego. Jakiś czas temu zakończył on swoje 17-letnie małżeństwo z Katarzyną Cichopek i od tej pory postanowił być w bliższym kontakcie ze swoimi fanami. Niedawno także zdecydował się na zaskakujący wywiad, który wstrząsnął całym polskim show-biznesem.

Marcin Hakiel pojawił się w programie „Miasto Kobiet” i opowiedział o kulisach swojego rozstania z ukochaną. Podczas rozmowy, którą poprowadziła Aleksandra Kwaśniewska, doszło do zaskakującego wyznania. Tancerz zasugerował, że aktorka go zdradziła.

-Kasia od dłuższego czasu prosiła mnie o więcej swobody, wolności. Ja jej ją dałem. Potem okazało się, że ta wolność ma imię — powiedział w „Mieście Kobiet” Marcin Hakiel.

Od czasu głośnego wywiadu, w sieci panuje prawdziwa burza. Internauci podzielili się na obrońców rzekomo zdradzonego tancerza oraz fanów Kasi Cichopek, którzy mają za złe jej partnerowi publiczne pranie brudów. Pod adresem każdego z małżonków nie brak teraz negatywnych komentarzy.

Co ciekawe, nie tylko oni mierzą się z hejtem. Kilka przykrych słów, w związku z wywiadem w „Mieście Kobiet”, mogła o sobie przeczytać Aleksandra Kwaśniewska. W obronie dziennikarki stanął sam zainteresowany i opublikował oficjalne oświadczenie na swoim Instagramie.

-Podobno ktoś ma coś do Aleksandry Kwaśniewskiej i mojego wywiadu w „Mieście Kobiet”. Ja podjąłem decyzję o udzieleniu tego wywiadu. Powiedziała tyle, ile uznałem za stosowne. Jeśli ktoś ma z tym problem, zapraszam do bezpośredniego kontaktu — napisał Marcin Hakiel na swoim InstaStory.

Marcin Hakiel Aleksandra Kwaśniewska ig
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Aktor zmarł w szpitalu, jego ostatnie dni życia były wstrząsające. 1 maja obchodziłby kolejne urodziny
  2. Gdzie pracowała Katarzyna Cichopek zanim została aktorką? Fatalnie czuła się w pierwszej pracy
  3. Była żona Wiśniewskiego się zaręczyła. Znany polski sportowiec poprosił ją o rękę