Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marcin Hakiel podsumował taniec ślubny Lewandowskich. Oj, ciekawe, co oni na to. Był BEZWZGLĘDNY
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 09.07.2023 08:14

Marcin Hakiel podsumował taniec ślubny Lewandowskich. Oj, ciekawe, co oni na to. Był BEZWZGLĘDNY

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Marcin Hakiel
Marcin Hakiel ocenia taniec ślubny Anny i Roberta Lewandowskich. Fot. KAPiF

Anna i Robert Lewandowscy świętowali niedawno 10 rocznicę ślubu. Do celebracji podeszli w wyjątkowy sposób — zdecydowali się na odnowienie przysięgi małżeńskiej. Po ceremonii para zaprosiła gości na przyjęcie, które odbyło się w czarujących okolicznościach przyrody w Toskanii. Wieczór Lewandowscy uświetnili tańcem ślubnym, który postanowił ocenić ekspert, Marcin Hakiel!

Marcin Hakiel ocenia najnowszy ślubny taniec Lewandowskich

22 czerwca Anna i Robert Lewandowscy świętowali dekadę od powiedzenia sobie sakramentalnego „tak”. Z tej okazji postanowili umocnić łączące ich więzi i odnowić przysięgę małżeńską. Uroczystość odbyła się w Toskanii we Włoszech, a zostało na nią zaproszone na nią pokaźne grono rodziny, najbliższych przyjaciół oraz gwiazd!

Wieczór, podczas którego Lewandowscy świętowali 10. rocznicę ślubu, uświetniła romantyczna sesja zdjęciowa, którą para pochwalili się na swoich mediach społecznościowych. Dodatkowo Anna Lewandowska zdecydowała się upublicznić nagranie, które prezentuje pierwszy taniec małżonków. Na temat ich dokonań na parkiecie już wypowiedzieli się internauci, jednak co ma do powiedzenia ekspert w tej dziedzinie, Marcin Hakiel?

Ta lekarka ma 102 lata, w końcu zdradziła sekret szczęścia. Wykonuje JEDNĄ rzecz rano

Marcin Hakiel o tańcu ślubnym Lewandowskichich

Marcin Hakiel jest profesjonalnym tancerzem, który popularność zdobył za sprawą udziału w programie „Taniec z Gwiazdami”, gdzie partnerował Katarzynie Skrzyneckiej, a później Katarzynie Cichopek. Marcin Hakiel jest także właścicielem szkoły tańca, która obecnie działa w pięciu lokalizacjach w Warszawie. 

O pierwszym tańcu Anny i Roberta Lewandowskich napisał:

Wygląda to naprawdę profesjonalnie! Choreografia przygotowana pod muzykę, elementy akrobatyczne. Gratulacje dla Ani i Roberta! 

Marcin Hakiel jest zachwycony, ale internauci są innego zdania

Pod filmikiem Lewandowskich nie brak komentarzy słynnej pary. Nie wszyscy są jednak równie zachwyceni co Marcin Hakiel. Część internautów staje jednak w obronie małżonków, zarzucając innym hipokryzję.

  • Ania jest fajna, ale w tańcu kołek drewniany i nic tego nie zmieni; a w tańcu chodzi o taniec, zabawę, radość itd. przy okazji, powinna dać sobie spokój z tymi pokazami, bo męczy oczy, czy ona naprawdę tego nie widzi?
  • Nauka kroków opanowana do perfekcji – za to tańca, lekkości i fantazji nie ma tu ani deka. (…)
  • Ja rozumiem, że wszyscy tu obecni celebryci się podlizują, ale bądźmy obiektywni – Aniu i Robercie, wszystkiego dobrego na dalsze lata… ale do tańca nie jesteście stworzeni (…).
  • W tym tańcu brakuje niestety tańca. Nie każdy niestety potrafi tańczyć.
  • Ludzie tańczyć każdy może jak chce i kiedy chce! Mam rozumieć, że na swoich ślubach czy innych okazjach wszyscy tu tańczycie jak zawodowcy????????

Źródło: Pudelek, Party

Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego