Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > 6-letnia córka po powrocie z religii wręczyła mamie liścik od zakonnicy. Kobieta od razu pojechała do szkoły
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 07.09.2020 10:00

6-letnia córka po powrocie z religii wręczyła mamie liścik od zakonnicy. Kobieta od razu pojechała do szkoły

mama
Mathieu Acker on Pexels

— Wszystko, co robimy, robimy dla naszego dziecka — napisała Karolina. — Postanowiliśmy, że zmienimy nasze życia tak, by być dla niej, jak najlepszymi rodzicami. Posłaliśmy ją na religię, bo chciała chodzić na lekcje z nowymi koleżankami, a nie siedzieć w tym czasie w świetlicy. Nie spodziewałam się, że stanie się coś takiego — wyznaje oburzona mama.

Mama Julki niedawno przeprowadziła się do małej miejscowości wraz z córką i mężem. Wspólnie postanowili, zamiast oddawać się pracy, przeznaczyć więcej czasu i energii na życie rodzinne. Kobieta z całego serca starała się, żeby ta zmiana była dla pociechy jak najlepsza. Nie spodziewała się, że to w szkole stanie się coś, co sprawi, że dziewczynka po raz pierwszy od przeprowadzki wróci do domu z płaczem.

Mama zareagowała natychmiastowo

W połowie października Julcia wróciła ze szkoły zapłakana. Odebrał ją jej tata, ale dziewczynka nie chciała powiedzieć mu, co się stało. Mężczyzna miał nadzieję, że to tylko jakieś nieporozumienie wśród dzieci, ale i tak był bardzo zmartwiony.

Dziewczynka była załamana.

— Rafał przyszedł do domu z zapłakaną Julcią, wyglądając na tak przestraszonego, że mi już w głowie zaczęły tworzyć się najczarniejsze scenariusze. Mała nie chciała coś powiedzieć, tylko wyciągnęła jakąś kartkę z zeszytu i dała mi ją do przeczytania. List od zakonnicy, prowadziła w zastępstwie lekcję religii.

  1. Iza: ”Od lat sprzątam u bogaczy, zdradzę wam ich największy sekret. Wszyscy robią rzecz, która wywołuje u mnie mdłości”
  2. Nie ma wątpliwości, fatalne informacje dla emerytów. Wszyscy byli w błędzie?

Skandaliczna treść listu

Kiedy Karolina przeczytała, co uważa zakonnica, zagotowało się w niej. Kobieta nie tylko dała jej córce ten list, nakrzyczała też na nią tak, że dziecko było przekonane, że zrobiło coś strasznego. Okazało się, że wielkim przewinieniem jej córki była… nieznajomość modlitwy.

mama

Co za okropny list!

— Dziecko jest nieposłuszne, po zwróceniu uwagi odpowiada niegrzecznie. Nie zna modlitwy, nie umie się przeżegnać. Zupełny brak katolickiego wychowania. Skandaliczne! — napisała zakonnica. Po przeczytaniu tych słów Karolina natychmiast poszła rozmówić się z dyrekcją. Pracująca w ich szkole katechetka jest sympatyczna, ale z tą kobietą jej dziecko już nigdy nie będzie miało do czynienia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mama

Zakonnica źle się zachowała.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromna wpadka gwiazdy TVP na festiwalu w Opolu. Wszyscy patrzyli tylko na jej nogi, dramat
  2. Dotyczy setek ludzi, niebezpieczeństwo. Pilna wiadomość dla Polaków
  3. Anna Kalczyńska schudła 10 kg i zupełnie zmieniła fryzurę. Co za metamorfoza, wygląda obłędnie
  4. Rafał i Gabriel przetrwali milczenie i ujawnili prawdę o odejściu z „Królowych życia”. Widzowie będą załamani
  5. Emilia Komarnicka jest w ciąży. Gwiazdorska para ”Na dobre i na złe” nie posiada się ze szczęścia
  6. Zamiast wyrzucać do kosza, zrób z nich nawóz do storczyków. Rosną po nim jak szalone