Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dzieci drżały ze strachu przed mamą. Po latach córka napisała list, treść wywołuje łzy
Karina Sulich
Karina Sulich 06.09.2020 15:56

Dzieci drżały ze strachu przed mamą. Po latach córka napisała list, treść wywołuje łzy

mama
Fot. Victoria Priessnitz, Unsplash

Mama zmuszała nas do strasznych rzeczy. Przez całe dzieciństwo i okres dojrzewania czułam, że nie mogę żyć tak, jak chce – zaczęła kobieta, której list został opublikowany na jednym z internetowych forów.

Mama, która wychowywała trójkę dzieci, nie miała skrupułów, a rodzeństwo między sobą nazywało ją tyranem. Dziewczynki i młodszy od nich chłopczyk, drżały na sam dźwięk jej głosu i tupot kroków. Po latach dorosła już córka, postanowiła napisać list, w którym wyznała całą prawdę. Czytając go, nie sposób powstrzymać się od łez.

List od córki: Mama była najgorsza

– Mama była najgorsza. Tak mówiłam niemal przez pół mojego życia, tak samo jak moja siostra i brat. Pamiętam, jak chodziliśmy do szkoły, mieliśmy 7 lat, a koleżanki z klasy wyciągały z tornistrów smakołyki czekoladę, nie to, co my – pisze 30-letnia dziś Ania.

– Z płaczem siedziałam w domu nad każdym śniadaniem i obiadem i pełna złości kładłam się spać. W domu czułam się okropnie. Byłam zmuszana do wstawania rano. Przed snem musiałam składać ubrania w kostkę i wszystko dokładnie przygotować. Nie mogłam jak koleżanki założyć, chociażby tej samej bluzki na drugi dzień – dodaje w dalszej części.

  1. Trwa walka o życie, wielki wybuch w Polsce. Ściągnięto specjalistyczną grupę, na miejscu jest 9 zastępów straży
  2. Tadeusz Rydzyk już się nie wywinie? Jest donos na jego biznes, o wszystkim wie prokuratura

Mama otrzymała list od córki

– Kiedy mama nas wołała, już trzęśliśmy się ze strachu. To samo, jak słyszeliśmy, jak do nas idzie. Wiedzieliśmy, że za chwilę znowu coś będzie kazała nam robić – pisze 30-latka.

Jak się okazuje, mama Ani i jej rodzeństwa nie godziła się na spóźnienia, tak samo na wyjście bez zgody lub informacji, gdzie dokładnie jej dzieci będą przebywać. Nie uznawała też bałaganu w domu i jedzenia niezdrowych rzeczy, co dla kilkunastoletniego wtedy trojga rodzeństwa było prawdziwym piekłem.

– Teraz wiem, że to wszystko nie było złe. Teraz jestem zdrowa, samodzielna, umiem zrobić wszystko i dokładnie zaplanować cały dzień. Nauczyłam się pomagać innym i dużo od siebie wymagać, a co więcej, wiem, że teraz dla swoich dzieci też jestem najgorszą matką i jestem z tego dumna, bo wiem, że za kilka lat, powiedzą tak jak ja: Moja mama była i jest najlepsza – zakończyła Ania.

Dziś kobieta jest wdzięczna swojej mamie, a list, który trafił nie tylko do rodzicielki, ale i znalazł się w sieci, wzruszył internautów, a niejedna osoba, przyznała, że miała tak samo jak Ania.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

rozpoczęcie roku szkolnego

Ania zawsze czuła się inna od pozostałych dzieci. W jej domu panował ogromny rygor, przez co sądziła, że ma gorzej niż koleżanki z klasy.

mama

Dziś kobieta sama ma dziecko i przyznaje, że ma zamiar wychować je tak, jak zrobiła to jej mama, która jest najlepsza na świecie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tragiczna niedziela w polskim mieście. Pożar wybuchł nagle, są ofiary
  2. TVP przekazało niewiarygodną informację. Stawiają płot na granicy dwóch województw. O co chodzi?
  3. Małżeństwo rozstało się dzień po ślubie. Powód nagłej decyzji jest wstrząsający
  4. Pamiętacie Zuzię z ”Lokatorów”? Zrobiono jej zdjęcia, ciężko uwierzyć własnym oczom
  5. Zbliża się wielka katastrofa, ludzie już zaczęli uciekać. Dramatyczne doniesienia z Japonii
  6. Elżbieta cierpiała z powodu jednej dolegliwości, rozpoczęła terapię sokiem z żurawiny. Uciążliwość zniknęła natychmiast, Ela znów może cieszyć się życiem

Źródło: webniusy.com

Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny