Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małżeństwo otworzyło prezent ślubny po 9 latach. Nie mogli uwierzyć w jego zawartość
Karina Sulich
Karina Sulich 31.07.2020 00:10

Małżeństwo otworzyło prezent ślubny po 9 latach. Nie mogli uwierzyć w jego zawartość

mąż
fot. Kippi Harraid, youtube.com

Małżeństwo otworzyło jeden ze swoich prezentów ślubnych dokładnie po 9 latach. Nie był to zwykły prezent, a oni nawet nie przypuszczali, co tak naprawdę znajduje się w środku. Dostali konkretną instrukcję, co mają robić.

Choć większość nowożeńców nie może doczekać się chwili, w której odpakuje wszelkie podarunki od swoich gości, ta para postanowiła odłożyć jeden z prezentów na bok. Opakowane pudełko czekało dziewięć lat, zanim małżonkowie postanowili je otworzyć. Czemu zwlekali tak długo i co skrywał ozdobny papier?

Prezent ślubny

Prezent ślubny, który otrzymało pewne małżeństwo niczym nie przypominał typowych podarunków. Po pierwsze, para miała zakaz otwierania go! Na białym pudełku, które młodzi otrzymali od swoich bliskich, widniał napis Nie otwierajcie do czasu waszej pierwszej kłótni.

I choć przez dziewięć lat w małżeństwie państwa Gunn nie raz dochodziło do sprzeczek i sporów, zakochani nie chcieli kusić losu i nigdy nie odważyli się na otworzenie tajemniczego prezentu, aż do pewnego dnia. Zawartość podarunku okazała się bardzo zaskakująca.

 1. Nie żyje aktorka znana z hitowego serialu Polsatu. Przegrała z okropną chorobą w wieku 56 lat
 2. Wizz Air odwołuje loty do Polski. Chodzi o kolejne trzy kraje, wszystko potrwa na pewno do 11 sierpnia
 3. Wyciekły najnowsze i straszne informacje na temat motywu podpalacza domu bohaterki „Nasz Nowy Dom”. Okropne i nieludzkie, poniżej pasa

Co odkryło małżeństwo?

Małżeństwo odkryło zawartość tajemniczego prezentu, i jak się okazało, wcale nie mieli się czego bać! Kiedy Kathy i Brandon Gunn, para z Michigan, po dziewięciu latach w końcu postanowili otworzyć ślubny podarunek, od cioci w białym pudełku ujrzeli dwie koperty z listami oraz zestaw kieliszków.

– Idź, kup pizzę, krewetki czy coś, co oboje lubicie. Buziaki, ciocia Alison — radziła żonie. Mężczyzna również dostał własną instrukcję.

Brandon, idź po kwiaty i butelkę wina. Buziaki, ciocia Alison — napisała kobieta.

Para zaniemówiła z wrażenia, a prezent od cioci okazał się być niezwykle cenną lekcją. Małżeństwo przyznało, że w pewnym sensie pudełko przez dziewięć lat czuwało nad ich związkiem. Teraz Kathy i Brandon wiedzą, że udany związek opiera się na tolerancji, zrozumieniu, kompromisie i cierpliwości, a ich niezwykłą historię opisało wiele zagranicznych portali.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Prezent, który sprawiła im ciocia był podarunkiem prosto z serca. Małżeństwo przyznaje, że nie dostali nic lepszego.

ZOBACZ TEŻ:

 1. Para ponad godzinę czekała na podanie dania w restauracji. Na koniec zostawili kelnerowi porażającą wiadomość z bonusem
 2. Podjęto decyzję, jakiej obawiali się Polacy. Loty za granicę zostaną wstrzymane
 3. Małgorzata Rozenek padła ofiarą oszustów. Potraktowali ją w straszny sposób
 4. W jakiej pozycji spać, by nie nabawić się zmarszczek?
 5. Najlepsze tusze do rzęs za mniej niż 30 złotych
 6. Wstrząsające słowa Krzysztofa Jackowskiego. Wielu Polaków boi się, że wizja się spełni
 7. Nad morzem groźny nie tylko koronawirus. Wielu Polaków wciąż nie zdaje sobie sprawy
 8. Łukasz Szumowski podjął ważną decyzję. Wszystko przez zwiększoną ilość zakażeń koronawirusem

źródło: kraj.life

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego