Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dzień po ślubie mąż nagle zażądał rozwodu. Powód nagłej decyzji jest wstrząsający
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 02.01.2021 18:15

Dzień po ślubie mąż nagle zażądał rozwodu. Powód nagłej decyzji jest wstrząsający

małżeństwo
fot. pexels.com/Jeremy Wong

Małżeństwo tych dwojga ludzi było chyba najkrótszym znanym związkiem sakramentalnym w historii. Para rozstała się zaledwie po jednym dniu od ślubu. Nigdy nie uwierzycie, jaki był powód ich zerwania. Aż ciężko uwierzyć.

Ich małżeństwo trwało tylko jeden dzień. Mało kto chce wierzyć w oficjalny powód rozstania, jest nieprawdopodobny. Myślicie, że to prawda? Internauci mocno w to powątpiewają.

Małżeństwo rozpadło się po jednym dniu

Ślub tej kobiety był dla niej spełnieniem marzeń i wielu się wcale temu nie dziwi. Jillian powiedziała sakramentalne „tak” na jednej z plaż w Meksyku. Jednak ich bajkowe życie nie trwało długo.

Następnego dnia jej świeżo upieczony mąż przyszedł do niej i jej oznajmił, że muszą się rozstać. Młoda kobieta nie mogła uwierzyć w te słowa.

Swoją historią postanowiła podzielić się poprzez popularną aplikację Tik Tok. Na koncie zamieściła nagranie, w którym wszystko opowiedziała, nie pominęła żadnego szczegółu. Jej mąż miał zachować się okropnie.

Wszystkiemu winna teściowa

Jillian o wszystko obwinia swoją byłą już teściową, która miała namówić swojego syna do kuriozalnego wyboru pomiędzy żoną a sobą samą.

Być może ku zaskoczeniu wszystkich, mężczyzna postanowił wybrać matkę, a swoją decyzję obwieścił w dosyć dramatycznym geście rzucenia obrączką o ziemię.

Internauci nie dowierzają porzuconej kobiecie, zarzucają jej, że wymyśliła tę historię. Do całej sprawy postanowiła również wtrącić się rodzina pana młodego, która uważa, że małżeństwo rozpadło się przez okropny charakter panny młodej.

Komu teraz wierzyć? Na ten temat spiera się już ponad 14 milionów internautów, którzy wyświetlili wideo.

Wy co uważacie o tej sprawie, myślicie, że była żona wszystko to wymyśliła? To nie pierwszy raz, kiedy słyszymy o dramatycznych sytuacjach na weselach.

Zobacz zdjęcie:

małżeństwo

Jillian opowiedziała swoją historię na Tik Toku.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródła: se.pl, tiktok.com

Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów