Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Trzaskowscy tuż przed finiszem zaskoczą wszystkich, szczególnie kobiety. Małgorzata Trzaskowska już wszystko zaplanowała
Kinga Majewska
Kinga Majewska 07.07.2020 17:34

Trzaskowscy tuż przed finiszem zaskoczą wszystkich, szczególnie kobiety. Małgorzata Trzaskowska już wszystko zaplanowała

małgorzta trzaskowska
Fot. Piotr Molecki/East News

Małgorzata Trzaskowska jest silnym wsparciem dla swojego męża Rafała, który w ostatniej chwili zdecydował się na kandydowanie o stanowisko prezydenta. Co więcej, kobieta ma konkretnie zdefiniowany plan działania, jako potencjalna pierwsza dama. Czy w tej roli sprawdziłaby się lepiej niż Agata Duda, której wielokrotnie zarzucano bierność?

Małgorzata Trzaskowska, żona prezydenta Warszawy, który kandyduje na stanowisko głowy państwa, od początku trwania kampanii wyborczej bardzo wspiera swojego męża. Kobieta zaznacza, że nie chce stać w cieniu, jak obecna Pierwsza Dama i ma zamiar walczyć o kobiety. Jak podaje Interia, jej pozycja ma być budowana w przeciwieństwie do Agaty Dudy.

Małgorzata Trzaskowska kontratakuje

Na ostatnim etapie kampanii wyborczej Rafała Trzaskowskiego, dużą rolę ma odegrać jego małżonka. Jak informuje Interia, osoba związana ze sztabem polityka ubiegającego się o stanowisko prezydenta, stwierdziła, że jest na tyle młoda, że rozumie młode kobiety. I na tyle doświadczona, że zna potrzeby starszych kobiet.

Budowanie kontrastu między Trzaskowską a Agatą Dudą to celowy zabieg sztabu Koalicji Obywatelskiej, której zależy, aby ukazać różnice między obecną Pierwszą Damą a panią Małgorzatą.

  1. Nie żyje 24-letni aktor. Jego ostatnie słowa są porażające, nikt niczego się nie spodziewał
  2. Lasy Państwowe wprowadziły 4 obostrzenia. Niebywale ważny komunikat dla wszystkich grzybiarzy
  3. Zdjęcie noworodka obiegło cały świat. Wszystko przez przedmiot, który trzyma w rączce

Silna Pierwsza Dama

W historii naszego kraju pojawiło się już kilka pierwszych dam, których działania są godne podziwu. Niektóre z nich nie bały się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom i walczyły o swój głos, co było postrzegane pozytywnie przez potencjalnych wyborców. To m.in. dlatego KO tak stawia na żonę Trzaskowskiego.

Poseł Michał Szczerba podkreślił w rozmowie z Interią, że postawa Małgorzaty Trzaskowskiej zdecydowanie pomoże w kampanii jej męża. Broniąc praw kobiet, wspierając seniorów i słabszych, kobieta umacnia jego elektorat.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Małgorzata Trzaskowska

Żona Rafała Trzaskowskiego już ogłasza jakimi projektami zajmie się jeśli zostanie pierwszą damą.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wiadomości TVP bezwzględnie skrytykowane tuż przed drugą turą wyborów. Pojawiły się dziesiątki skarg
  2. Katastrofa kolejowa, są ofiary śmiertelne i wielu rannych. Tragedia u naszych sąsiadów
  3. Dziś mija jeden z najważniejszy terminów dla Polaków. Chodzi o wybory prezydenckie
  4. Andrzej Duda w trakcie debaty powiedział, co myśli o szczepionce na koronawirusa. Jego słowa mocno zaskakują
  5. Adam Ferency znalazł się po drugiej stronie. Lekarze byli o krok, od stwierdzenia zgonu
  6. Ogromna katastrofa, na miejscu 11 zastępów straży i 10 karetek. Trwa dramatyczna akcja służb

Źródło: interia.pl

Powiązane
”13 posterunek”
Jak dobrze znasz serial "13 posterunek"?