Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Czarne, krótkie włosy i nogi do nieba. Tak Małgorzata Tomaszewska wyglądała jako nastolatka, szczęka opada
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 20.04.2023 15:33

Czarne, krótkie włosy i nogi do nieba. Tak Małgorzata Tomaszewska wyglądała jako nastolatka, szczęka opada

Małgorzata Tomaszewska
fot. KAPiF

Małgorzata Tomaszewska to gwiazda TVP. Jest współprowadzącą “Pytania na śniadanie”. W mediach społecznościowych zamieściła zdjęcia ukazujące ją z czasów młodości. Trzeba przyznać, że od wczesnych lat wyglądała zjawiskowo.

Prezenterka poza śniadaniówką TVP prowadzi także “The Voice of Poland”. Jest uwielbiana przez fanów tych programów. Dlatego jej zdjęcia zrobiły tym większe wrażenie.

Małgorzata Tomaszewska pokazała zdjęcia z młodości

Małgorzata Tomaszewska ma 34 lata. Zdjęcie, które pokazała fanom, są sprzed kilkunastu lat, a więc — być może — jeszcze z czasów szkolnych. Dziś słynie z długich blond włosów, wówczas nosiła się “na krótko” i zdecydowanie bardziej “rockowo”. Aż trudno uwierzyć, jaką przeszła metamorfozę. 

Uwagę przykuwają także jej długie nogi, które niezmiennie, od lat przykuwają uwagę. Nic dziwnego, że na punkcie prezenterki fani wprost szaleją. Wiemy jednak, że wygląd to nie wszystko, ale nie ma wątpliwości, że “księżna TVP” posiada wszystko, co potrzebne do odniesienia sukcesu w swojej branży.

Afera po ostatnim remoncie ekipy z „Nasz nowy dom”. Wygląd domu rozjuszył część widzów

Małgorzata Tomaszewska przeszła zabieg

Ostatnie tygodnie w życiu Małgorzaty Tomaszewskiej są jednak dość wymagające. Niedawno przeszła ona zabieg wyrwania zęba. Relacjonowała związane z tym odczucia w mediach społecznościowych. 

Prezenterka miała znieczulenie i sam zabieg nie był bolesny, jednak ból zaczął doskwierać jej później. Dostała jednak znieczulenie w proszku, które pomogło uśmierzyć jej ból.

Małgorzata Tomaszewska odejdzie z "Pytania na śniadanie"?

Ostatni raz w programie “Pytanie na śniadanie” Małgorzata Tomaszewska wystąpiła 4 kwietnia. Od tamtej pory w parze z Aleksandrem Sikorą zastępują ją Anna Popek. Rodzi to wiele pytań o przyszłość prezenterki w produkcji TVP.

Do plotek postanowiła odnieść się sama zainteresowana. Na instastory opublikowała zdjęcie ze swoim współprowadzącym i informacją, że w “PnŚ” wystąpi 28 kwietnia. To chyba ucina głosy mówiące o tym, że jej współpraca z tym programem zakończyła się.

Małgorzata Tomaszewska
fot. Instagram/malgorzata_tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska
fot. Instagram/malgorzata_tomaszewska