Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agata Młynarska dostała tajemniczą wiadomość, natychmiast pokazała jej treść. Aż przechodzą dreszcze
Martyna Pałka
Martyna Pałka 02.08.2023 19:34

Agata Młynarska dostała tajemniczą wiadomość, natychmiast pokazała jej treść. Aż przechodzą dreszcze

Agata Młynarska dostała tajemnicza wiadomość
Agata Młynarska dostała tajemnicza wiadomość, fot. KAPIF; Instagram/@agata_mlynarska

Niestety, coraz więcej osób pada ofiarą nieprzyjemnych wiadomości, które otrzymują od nieznajomych numerów. Właśnie taką sytuację przeżyła niedawno Agata Młynarska, która o opinię postanowiła zapytać swoich obserwatorów na Instagramie.

Agata Młynarska zapytała internautów o poradę

Dziennikarka jest bardzo aktywna w swoich social mediach, gdzie często opisuje swoją codzienność lub pyta internautów o poradę czy opinię w danej sytuacji. Nic więc dziwnego, że tym razem również zwróciła się do swoich obserwatorów i postanowiła zapytać ich o zdanie w bardzo ważnej kwestii. 

Okazało się, że Agata Młynarska otrzymała pewną tajemniczą wiadomość wysłaną z nieznajomego dla niej numeru. Teraz gwiazda zastanawia się, kto może być jej autorem i w jakim celu postanowił się z nią skontaktować.

Agata Młynarska 1.jpg
Agata Młynarska otrzymała tajemniczą wiadomość, fot. KAPIF
To koniec! Izabella Krzan straciła pracę w programie. TVP podjęło zaskakującą decyzję. Jest "pocieszenie"

Agata Młynarska otrzymała tajemniczą wiadomość

Gwiazda dodała na swój profil na Instagramie screen wiadomości SMS, która otrzymała we wtorek 1 sierpnia. Nieznany numer wysłał dziennikarce informację z prośbą o kontakt poprzez aplikację WhattsApp. Co więcej, tajemniczy nadawca zwrócił się do Agaty Młynarskiej, nazywając ją mamą.

Autorka posta podkreśla, że jest zaskoczona tą wiadomością, ponieważ żadna z jej pociech nie zmieniała numeru. Co więcej, gwiazda zapytała wszystkich bliskich znajomych i nikt nie przyznaje się do wysłania tego SMSa.

Czy dostaliście kiedyś smsa o takiej treści? Żadne z moich dzieci nie zmieniło numeru telefonu.

Agata Młynarska 2.jpg
Agata Młynarska otrzymała tajemniczą wiadomość, fot. KAPIF

Agata Młynarska nie jest jedyna. Inne gwiazdy też otrzymały taką wiadomość

Dziennikarka zapytała swoich obserwatorów o to, czy oni również stali się adresatami podobnych wiadomości. Gwiazda zasugerowała, że może to być nowy sposób oszustwa, jaki obecnie stosują internetowi przestępcy.

Wrzućcie informację o tym, czy się spotkaliście się z czymś takim i czym to może skutkować? Czy to już teraz metoda nie na „babcię” tylko na „mamę”?
 

Okazało się, że nie tylko Agata Młynarska otrzymała tego typu wiadomość. W komentarzach odpowiedziało jej mnóstwo internautów, w tym również gwiazd, które zmagały się z podobnym problemem. Głos zabrała między innymi Joanna Moro, która również dostała takiego SMS-a.

Agata Młynarska 3.jpg
Agata Młynarska otrzymała tajemniczą wiadomość, fot. KAPIF
Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?