Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie mogła wytrzymać. Pilnie pojechała na granicę z Ukrainą
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 06.03.2022 23:29

Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie mogła wytrzymać. Pilnie pojechała na granicę z Ukrainą

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
fot. instagram.com/malgorzata_ok

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest jedną z tych gwiazd, które wyrażają solidarność z walczącą Ukrainą nie tylko w mediach społecznościowych. Aktorka pojechała dziś na granicę – to niesamowite, co zawiozła uchodźcom.

Żona zmarłego Pawła Królikowskiego, znana z roli Grażyny Lubicz w serialu „Klan” realizuje się także poza aktorstwem. Działa w Kole Gospodyń Wiejskich Zalesianki. Dziś całe stowarzyszenie postanowiło pomóc.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wzięła smalec i pojechała na granicę

Ostrowska-Królikowska nie mogła siedzieć bezczynnie, kiedy przyda się każda para rąk do pomocy uchodźcom z Ukrainy. Aktorka zaangażowała do działania swoje lokalne Koło Gospodyń Wiejskich.

KGW Zalesianki przygotowało ogromne ilości sycącego, tradycyjnego polskiego smalcu. Aktorka opublikowała zdjęcia z samochodu, po sam sufit wypakowanego tym wiejskim przysmakiem.

Nie zabrakło też oczywiście chleba do smalcu oraz innych przekąsek, słodyczy i konserw. Wszystkie te pyszności pojechały z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską oraz jej przyjaciółką z Koła Gospodyń Wiejskich na granicę z Ukrainą.

Jesteśmy przedstawicielami Zalesianek, koła gospodyń wiejskich. Narobiłyśmy smalcu i mamy zamiar wesprzeć koło gospodyń wiejskich w Horyńcu Zdroju, ponieważ te dziewczyny są blisko punktu granicznego i jedziemy – ogłosiła aktorka w Instastory.

Zobacz zdjęcia:

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Prywatna korespondencja Muchy trafiła do sieci. Niemożliwe okropne wiadomości. „Zachowujesz się jak Putin”
  2. Wszystko nagle się zatrzymało. Sceny, jakich jeszcze nie było w „Pytaniu na śniadanie”
  3. Sama ukręciła na siebie bicz? Wielka afera po oświadczeniu Maryli Rodowicz. „Brak taktu i kultury”