Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Małe, ale niebezpieczne zwierzę". Odpowiedź w "Familiadzie" stała się hitem, reakcja Strasburgera - bezcenna!
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 18.04.2023 11:20

"Małe, ale niebezpieczne zwierzę". Odpowiedź w "Familiadzie" stała się hitem, reakcja Strasburgera - bezcenna!

Karol Strasburger w "Familiadzie"
for. kadr z programu "Familiada"

“Familiada” już wielokrotnie zaskakiwała swoich fanów odpowiedziami uczestników. Dużą popularność zyskało nagranie, w którym dwie kobiety nie potrafią udzielić dobrej odpowiedzi na z pozoru łatwe pytanie. Mina Karola Strasburgera bezcenna.

Wycinki z teleturnieju zbierają dużą popularność na Youtubie, a ostatnimi czasy także na Tik Toku. Wiele osób komentuje te fragmenty, często śmiejąc się z uczestników.

Proste pytanie w "Familiadzie"

Karol Strasburger zapytał dwie uczestniczki “Familiady” o małe i niebezpieczne zwierzę. W studiu długo nie słychać było nic, bo obie panie nie zgłaszały się do odpowiedzi. Niemal można było usłyszeć świerszcze, jednak zanim zdezorientowany prowadzący zdołał zareagować, jedna z kobiet w końcu nacisnęła przycisk.

- Kuna - wypaliła.

- Kuna niebezpieczna? Czy ja wiem, na tyle niebezpieczna, że przegryza w samochodzie różne rzeczy - stwierdził z lekką ironią Strasburger.

Na tablicy z wynikami pojawił się oczywiście X, przez co pytanie przeszło na drugą z kobiet stojących przy stole.

Jednak ślub! Tomasz Kammel zaskoczył wesołymi wieściami, jest zdjęcie pary młodej

Fanie reagują na pytanie z "Familiady"

Odpowiedź drugiej z uczestniczek  “Familiady” była nie mniej zaskakująca niż jej poprzedniczki.

- Mucha - powiedziała kobieta.

Ta odpowiedź już kompletnie zaskoczyła gospodarza. Wiedząc, że nic z tego nie będzie, z rezygnacją odwrócił się do ekranu. 

- Mucha niebezpieczna? Chyba nie - skomentował z wyraźnym zażenowaniem… i oczywiście miał rację. 

Odpowiedzi obu pań stały się istnym wiralem. Internauci ochoczo komentują ten krótki filmik. Nie brakuje kolejnych, nieraz zabawnych propozycji.

- Skorpion - celnie zauważa jedna z internautek.

- Chomik - w humorystycznym tonie odpowiada inna osoba.

A wy co byście zaproponowali?

"Familiada" trzyma kontakt z fanami

Produkcja teleturnieju znalazła sposób na to, aby być w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Często na Facebookowym profilu “Familiady” pojawiają się zagadki, na które fani odpowiadają tak, jakby znajdowali się w studiu.

Jednym z takich pytań było to, o czteroliterowe imię żeńskie. Mnóstwo użytkowników mediów społecznościowych popisało się kreatywnością i oryginalnie skomentowało ten post.

Tagi: familiada
Powiązane
Violetta Kubasińska, Doktor Falkowicz
Jak dobrze znasz polskie seriale? Dopasuj czarny charakter do produkcji