Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Maciej Stuhr ma powody do obaw? Lawina komentarzy przed występem w Sopocie, wystarczyło jedno zdjęcie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 24.08.2023 20:13

Maciej Stuhr ma powody do obaw? Lawina komentarzy przed występem w Sopocie, wystarczyło jedno zdjęcie

Maciej Stuhr przed festiwalem w Sopocie
Maciej Stuhr przed festiwalem w Sopocie, fot. KAPIF; Instagram/@maciej_stuhr

Maciej Stuhr poinformował swoich fanów o tym, jak zamierza spędzić dzisiejszy wieczór. Okazało się, że aktor zawita w Operze Leśnej podczas prestiżowego festiwalu w Sopocie. Pod zdjęciem nie zabrakło lawiny komentarzy. Czy gwiazdor może mieć powody do obaw?

Maciej Stuhr dostał nową pracę w TVN!

Maciej Stuhr bez wątpienia jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Niedawno jednak gwiazdor otrzymał propozycję pracy, w której będzie miał okazję sprawdzić się na całkiem nowym stanowisku. Już od jesieni będziemy mogli oglądać go w roli prowadzącego debiutującego na antenie TVN programu “The a talks”.

Nowe show stacji jest polską wersją francuskiego hitu, w którym grupa dziennikarzy ze spektrum autyzmu spotyka się z gwiazdami. Dzięki temu widzowie mają okazję zobaczyć ich z całkiem innej perspektywy. Na razie jednak nie wiadomo, czy formuła polskiego programu będzie w stu procentach odwzorowaniem oryginału, czy zostaną tam wprowadzone jakieś zmiany.

Maciej Stuhr kapif 2.jpg
Maciej Stuhr ma nową pracę w TVN. fot. KAPIF
Maciej Stuhr kapif 3.jpg
Maciej Stuhr ma nową pracę w TVN. fot. KAPIF
Niespodziewane wieści o poszukiwanym Krzysztofie Dymińskim. TAM podobno był widziany, jego stan poraża

Maciej Stuhr zachwycił w Sopocie

Nie da się ukryć, że aktor wyrasta na coraz większą gwiazdę stacji. Po sukcesie w “Szadzi” oraz “Belfru” przyszedł czas na własny program rozrywkowy, który już cieszy się sporą sympatią fanów. Nic więc dziwnego, że nie mogło zabraknąć go na prezentacji jesiennej ramówki TVN-u, która miała miejsce w sopockim hotelu Sheraton.

To jednak niejedyne nadmorskie wydarzenie, w którym Maciej Stuhr weźmie udział. Gwiazdor właśnie ogłosił, że pojawi się podczas czwartkowego koncertu Top of The Top Sopot Festival. Jego profil natychmiast zasypano lawiną komentarzy.

Maciej Stuhr 1.jpg
Maciej Stuhr pojawił się na ramówce TVN, fot. KAPIF
Maciej Stuhr kapif 4.jpg
Maciej Stuhr pojawił się na ramówce TVN, fot. KAPIF

Maciej Stuhr może obawiać się dzisiejszego występu w Sopocie?

Aktor pochwalił się internautom, że już teraz przygotowuje się do swojego dzisiejszego występu na Top of The Top Sopot Festival. Na oficjalnym profilu gwiazdora na Instagramie pojawiło się zdjęcie wykonane na tle Opery Leśnej, gdzie już dziś będziemy mogli podziwiać go na scenie.

Maciej Stuhr nie kryje radości ze swojego dzisiejszego wystąpienia w Sopocie. W komentarzach nie brakuje miłych słów i przychylnych komentarzy ze strony fanów, którzy nie mogą doczekać się występu aktora. Tym samym wszyscy dali mu do zrozumienia, że liczą na jego sukces i wiedzą, że nie zawiedzie ich podczas dzisiejszego koncertu. 

Kochany! Dziś Twój wieczór! Pozdrawiamy!!!

Nie oglądam festiwalu ale dla Pana Panie Maćku włączę dzis transmisję albowiem bardzo sobie cenię Pana elokwencję poczucie humoru i klasę

Super, czekam na mistrza 

Witam. Oglądam festiwal. Ale nie mogę się doczekać p.Macieja! Z radością obejrzę dzisiejszy wieczór! Inteligentnie,z ogromnym poczuciem humoru!

Jak gwiazdor poradzi sobie z taką presją? Znając jego talent i doświadczenie, na pewno wszystko pójdzie mu rewelacyjnie!

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania