Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ma dziecko z Tomaszem Komendą. Właśnie ujawniła smutne wieści, alimenty i opieka nad dzieckiem w tle
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 28.03.2023 16:55

Ma dziecko z Tomaszem Komendą. Właśnie ujawniła smutne wieści, alimenty i opieka nad dzieckiem w tle

Tomasz Komenda
fot. KAPiF

Tomasz Komenda został niesłusznie skazany i przez 18 lat siedział w więzieniu. Teraz ponownie bierze udział w procesie sądowym. Stroną przeciwną jest jego była partnerka, matka jego dziecka.

Mężczyzna zakład karny opuścił w 2018 roku. Wcześniej został skazany na 25 lat pozbawienia wolności za rzekomy gwałt i zabójstwo Małgorzaty Kwiatkowskiej.

Historia Tomasza Komendy

Jego sprawa budziła wielkie zainteresowanie mediów. Historia mężczyzny doczekała się nawet ekranizacji kinowej. Na wielkie ekrany trafił film zatytułowany: “25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”.

Podczas premiery tego filmu mężczyzna oświadczył się Annie. Wszystko odbyło się w obecności dziennikarzy. Po 3 miesiącach na świt przyszedł ich syn - Filip. Warto dodać, że za niesłuszny osąd Komendzie przyznane zostało odszkodowanie w wysokości 13 milionów złotych.

"Pytanie na Śniadanie": Podczas rozmowy Tomasz Wolny nagle dostał wiadomość. Pokazał, co wysłał mu widz

Tomasz Komenda w sądowym konflikcie z matką swojego dziecka

Niestety życie Komendy nie jest usłane różami. W zeszłym roku rozstał się z kobietą, a ta twierdziła, że nie daje on nic ich dziecku. Sąd przyznał matce alimenty, jednak Komenda ma się od tej decyzji odwoływać, bo w jego ocenie są one zbyt wysokie.

Kobieta twierdzi, że nie skorzystała na milionach, które otrzymał jej były partner. Dodaje ona, że nie pławi się w luksusach jak twierdzi wiele osób, a alimenty sąd przyznał jej dopiero po roku.

Tomasz Komenda chce walczyć o dziecko

Była partnerka Komendy podkreśla, że wraz z synem są w bardzo złej sytuacji materialnej i nie było jej stać nawet na opłacenie rachunków za wynajmowane mieszkanie, a nie jest w stanie pójść do pracy, bo dziecko często choruje.

Pomimo ich konfliktu mężczyzna utrzymuje kontakt z synem Filipem. Komenda twierdzi jednak, że kontakt z dzieckiem był mu często utrudniany, dlatego nie rezygnuje z walki o nie. 

Tomasz Komenda
fot. kadr z programu „Dzień dobry TVN”

Źródło: o2.pl, pudelek.pl