Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Lepiej, żeby prawda nie ujrzała światła dziennego”. Tajemniczy wpis Hakiela ws. rozstania z Katarzyną Cichopek
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 29.05.2022 14:08

„Lepiej, żeby prawda nie ujrzała światła dziennego”. Tajemniczy wpis Hakiela ws. rozstania z Katarzyną Cichopek

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek
fot.instagram.com/marcinhakiel/TRICOLORS/East News

Marcin Hakiel wdał się w dyskusję z obserwatorami na Instagramie. Okazuje się, że przemilczał część szczegółów dotyczących rozstania z Katarzyną Cichopek. Tajemniczy wpis tancerza daje do myślenia.

Ogłoszenie rozstania wieloletniej pary polskiego show-biznesu wywołało niemałe zamieszanie medialne wokół ich osoby. Zarówno aktorka jak i tancerz są szczegółowo obserwowani przez internautów, którzy ciągle szukają przyczyn zakończenia małżeństwa.

Na szczegółowe tematy rozstania o wiele chętniej wypowiada się Marcin Hakiel, który udzielił już telewizyjnego wywiadu na ten temat, a także regularnie rozmawia ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Ostatnio wdając się w dyskusję z internautami, zdradził kolejne szczegóły dotyczące Katarzyny Cichopek.

Katarzyna Cichopek nadal pojawia się w rozmowach Marcina Hakiela

Po głośnym rozstaniu tancerz przeniósł się do mediów społecznościowych, gdzie jego obserwatorzy mogli zobaczyć wiele szczegółów prywatnego życia tancerza. Marcin Hakiel pokazywał, w jaki sposób spędza wolny czas samotnie oraz z dziećmi.

Mężczyzna prowadzi własną szkołę tańca, gdzie spędza większość dnia. Ostatnio pochwalił się zdjęciem z jedną z pięknych pracownic. Marcin Hakiel często odpowiada na najbardziej nurtujące pytania internautów w komentarzach. Tancerz niedawno wyznał, że wiele szczegółów przemilczał względem Katarzyny Cichopek.

Proszę mi uwierzyć, że ja nie robię piekła swojej byłej. Szanuję ją jako matkę moich dzieci i dlatego przemilczałem większość rzeczy — odpowiedział jednej z obserwatorek, która zarzucała mu publiczne pranie brudów.

Tajemniczy komentarz zainteresował obserwatorów Marcina Hakiela, a okazuje się, że można znaleźć jeszcze kilka odpowiedzi tancerza w podobnym kontekście.

— Lepiej, żeby prawda nie ujrzała światła dziennego — pisał pod jednym z komentarzy.

Jak wynika ze słów gwiazdora rozstanie pomiędzy Marcinem Hakielem a Katarzyną Cichopek mogło nie być tak spokojne jakby mogło wydawać się do tej pory.

Nie złamałem żadnych ustaleń, a odnośnie zakończenia to ma pani rację, poznaje się człowieka po tym, jak kończy związek — pisał tajemniczo choreograf.

Katarzyna Cichopek o wiele rzadziej wypowiada się na temat zakończonego związku. Jej media społecznościowe wypełnione są informacjami na temat obowiązków zawodowych, a także inspiracjami na wiosenne stylizacje.

Marcin Hakiel
Marcin Hakiel
Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  2. Używasz perfum? O jednej rzeczy możesz nie mieć pojęcia, zdumiewające informacje
  3. Ujawniono zarobki Maryli Rodowicz w „The Voice Senior”. Pozostali jurorzy będą zazdrościć?