Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Lepiej usiądźcie! Do telewizji wraca kultowy program. Polacy go kochali
Martyna Pałka
Martyna Pałka 08.03.2024 18:17

Lepiej usiądźcie! Do telewizji wraca kultowy program. Polacy go kochali

Filip Chajzer
fot. Instagram/@filip_chajzer; KAPIF

Filip Chajzer zaskoczył wszystkich swoim najnowszym postem w social mediach. Popularny dziennikarz nawiązał w nim do kultowego programu, który przed laty prowadził w telewizji jego ojciec Zygmunt Chajzer. W sieci od dawna huczało na temat prawdopodobnej reaktywacji show.

Filip Chajzer powraca do telewizji

Już jakiś czas temu w mediach było niesamowicie głośno na temat fali zwolnień w TVN. Jedną z osób, która po latach zakończyła swoją współpracę ze stacją był znany prezenter Filip Chajzer. Dziennikarz spełniał się między innymi w roli prowadzącej show “Dzień dobry TVN”. Od tego czasu gwiazdor zniknął z telewizji, do której teraz powrócił w wielkim stylu.

Filip Chajzer jest jedną z gwiazd, która zaprezentuje nam swoje taneczne umiejętności w najnowszej edycji kultowego show “Taniec z Gwiazdami”. Za nami już pierwszy odcinek formatu, który niemal natychmiast wywołał masę emocji. Teraz okazało się, że show Polsatu to niejedyna okazja, żeby zobaczyć prezentera w akcji. Czy to możliwe, że zadebiutuje on w nowym programie?

"Dzień Kobiet": wpływowe, zaradne i piękne. Takie są właśnie kobiety! "Taniec z Gwiazdami": Hakiel o Kaźmierskiej, która walczy do samego końca

To kultowe show już niedługo powróci do telewizji

Od jakiegoś czasu w mediach pojawiają się plotki na temat kultowego show, które po latach ma ponownie zawitać na antenie Polsatu. Mowa oczywiście o formacie “Idź na całość”, który zadebiutował na antenie stacji 7 września 1997 roku i niemal natychmiast stał się prawdziwym hitem. Teraz coraz częściej spekuluje się na temat wielkiego powrotu programu, zwłaszcza że podobne kroki poczyniły kraje zachodnie.

Filip Chajzer również zdążył już wypowiedzieć się na temat ewentualnej odnowy popularnego show. Jego zdaniem “Idź na całość” ma szansę skraść serca telewidzów, ponieważ jego uniwersalna formuła na pewno zapewni rozrywkę osobom w każdym wieku. Dodatkowo jest to okazja dla starszych widzów do przypomnienia sobie ukochanego programu sprzed lat.

Ja bym go bardzo zobaczył, naprawdę, bo to jest program, który przeżywa swój renesans na świecie, w tych krajach, w których on był 20 lat temu, on wraca właśnie na antenę. 2023 rok to był rok "Idź na całość", tego powrotu. Osiąga niesamowite wyniki - powiedział prezenter.

 

Filip Chajzer 1.jpg
To kultowe show już niedługo powróci do telewizji, fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: Niewiarygodne, jak Grabowski schudł. To zupełnie inny człowiek.

Czy to możliwe, że Filip Chajzer poprowadzi nowe show u boku ojca?

Słowa Filipa Chajzera rzuciły jednak całkiem nowe światło na wizję powstania kolejnej edycji “Idź na całość”. Dziennikarz w swojej wypowiedzi wspomniał o niemieckiej edycji show, w której w roli prowadzących pojawił się prezenter, który przed laty występował w tej funkcji, a obok niego młodszy kolega po fachu.

W Niemczech jest dwóch prowadzących. Jest ten stary, legendarny z lat 80., 90., którego kochają wszystkie babcie, ale młodzież nie zna, bo to w ogóle nie ich czasy. W związku z tym dokooptowali do niego młodego człowieka i tak sobie pomyślałem, że jak tam może być dwóch prowadzących... - powiedział Filip Chajzer, po czym nagle uciął w pół słowa.

Jego wypowiedź zasiała ziarno niepewności i sprawiła, że część internautów jest przekonana, że to właśnie dziennikarz i jego tata — Zygmunt Chajzer odnajdą się w roli prowadzących “Idź na całość”. Do tej pory jednak nie otrzymaliśmy oficjalnych informacji na ten temat.

Filip Chajzer insta.jpg
Czy to możliwe, że Filip Chajzer poprowadzi nowe show u boku ojca?, fot. Instagram/@filip_chajzer