Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Legendarny artysta opublikował nagły komunikat. Zdiagnozowano u niego nowotwór IV stopnia „Módlcie się za mnie”
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 26.03.2021 18:01

Legendarny artysta opublikował nagły komunikat. Zdiagnozowano u niego nowotwór IV stopnia „Módlcie się za mnie”

artysta
Fot. Pixabay, Pexels (zdjęcie ilustracyjne)

B.J. Thomas, amerykański piosenkarz, opublikował oświadczenie, w którym poinformował, że zdiagnozowano u niego nowotwór. Artysta zwrócił się do swoich fanów z gorącą prośbą.

B.J. Thomas (78 l.) jest amerykańskim piosenkarzem muzyki country oraz pop. Jego wielką karierę zapoczątkował m.in. singiel Hooked on a Feeling. Jednak to piosenka Raindrops Keep Fallin’ on My Head dała mu największą rozpoznawalność.

B.J. Thomas cierpi na raka płuc

Lekarze zdiagnozowali u Thomasa nowotwór płuc w IV stadium, o czym poinformował w komunikacie. Jego fani są zrozpaczeni. Słynny muzyk nie otrzymał od lekarzy dobrych wiadomości.

Rak płuc w IV stadium to poważna diagnoza. IV stadium oznacza, że nowotwór został wykryty bardzo późno i jest już zaawansowany. Pacjenci, przed którymi zostaje postawiona diagnoza nowotworu w IV stadium, nie otrzymują dobrych rokowań.

Według doniesień mediów menadżer B.J. Thomasa poinformował, że piosenkarz przebywa obecnie w Teksasie, gdzie został poddany leczeniu.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

IV stopień zaawansowania raka oznacza, że rozprzestrzenił się on na inne organy. W takim przypadku całkowite wyleczenie niestety nie jest możliwe. Pozostaje mieć nadzieję, że B.J. Thomas został oddany w ręce wybitnych specjalistów, którym uda się wybrać najskuteczniejszą formę leczenia.

B.J. Thomas apeluje do swoich fanów

Muzyk w niezwykle emocjonalnym i poruszającym wpisie zwrócił się do swoich słuchaczy. Poprosił ich o modlitwę. Pragnął również podziękować im za wszystkie lata jego kariery.

Thomas zauważył, że dzięki jego muzyce może ciągle być ze swoimi fanami, bo jego piosenki wciąż żyją razem z nimi. Prosił, by tak pozostało.

-Proszę was wszystkich o modlitwę w tym czasie i aby moja muzyka mogła z wami żyćnapisał.

Artysta zwrócił się również do swojej żony. W poruszający sposób podziękował jej za wszystkie lata ich małżeństwa. Para jest ze sobą już od 53 lat. W podziękowaniach nie pominął także całej swojej rodziny oraz przyjaciół.

Smutna informacja, która obiegła świat, pozostawia jednak nadzieję, że stan zdrowia B.J. Thomasa wkrótce się polepszy. Jednego możemy być pewni – jego muzyka pozostanie z nami już na zawsze. Na Youtube można obejrzeć występ Thomasa z 2019 roku, na którym śpiewa piosenkę Raindrops Keep Fallin’ on My Head razem z Rayem Stevensem.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Radiozet.pl, Film.wp.pl, Muzyka.interia.pl, Rakpluca.szczecin.pl