Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Lech Wałęsa pilnie trafił do szpitala. W jakim jest stanie i co mu dolega?
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 05.12.2023 17:20

Lech Wałęsa pilnie trafił do szpitala. W jakim jest stanie i co mu dolega?

Lech Wałęsa
fot. KAPiF, facebook.com/lechwalesa

Lech Wałęsa niezmiennie od lat plasuje się na szczycie listy najpopularniejszych Polaków. Jego losy i liczne wystąpienia śledzi mnóstwo osób. Podobnie, jak media społecznościowe byłego prezydenta, na których polityk jest wyjątkowo aktywny. To właśnie za pośrednictwem Facebooka wyjawił, że został hospitalizowany. W jakim jest stanie?

Lech Wałęsa aktywny w mediach społecznościowych

Lech Wałęsa jest jednym z najpopularniejszych polityków, który zapisał się na kartach historii nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Były prezydent został nawet uhonorowany Pokojową Nagrodą Nobla. Nic więc dziwnego, że poza granicami naszego kraju, mówiąc o Polsce, wiele osób kojarzy naszą ojczyznę właśnie z Lechem Wałęsą.

Jego losy są bacznie śledzone nie tylko przez media, ale również wiernych fanów. Niestety w ostatnim czasie sam Lech Wałęsa przekazał przykre wieści, a wielu Polaków na moment wstrzymało oddech. 

Lech Wałęsa
Lech Wałęsa trafił do szpitala, fot. KAPiF
Lech Artur Wałęsa zostanie ojcem. „Będziemy mieli córeczkę” Żałoba w rodzinie Lecha Wałęsy. Tragiczna informacja właśnie trafiła do sieci

Lech Wałęsa trafił do szpitala

Lech Wałęsa na przestrzeni ostatnich lat kilkukrotnie trafiał do szpitala, o czym nie omieszkał informować swoich obserwatorów w mediach społecznościowych. Tym razem wielu sądziło, że z byłym prezydentem wszystko jest w porządku, a nie tak dawno polityk publikował nawet zdjęcia znad morza. 

We wtorkowe popołudnie do mediów trafiła jednak przykra wiadomość. Na Facebooku pojawiło się zdjęcie Lecha Wałęsy w szpitalu, z maseczką na twarzy i aparaturą przy łóżku. Opublikował je sam zainteresowany, informując jednocześnie, co jest powodem hospitalizacji. 

ZOBACZ TEŻ: Lech Wałęsa zwrócił się do żony. Jego apel zaskakuje

Lech Wałęsa
Lech Wałęsa trafił do szpitala, fot. KAPiF

Co dolega Lechowi Wałęsie?

Lech Wałęsa napisał krótki, lecz bardzo wymowny post, z którego dowiadujemy się, że były prezent zaraził się koronawirusem. To z powodu tej choroby trafił do szpitala. 

Trafił mnie Covid... - czytamy pod zdjęciem Lecha Wałęsy.

Pod niepokojącym zdjęciem z placówki pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci życzą Lechowi Wałęsie szybkiego powrotu do zdrowia. 

Tagi: choroba
Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?