Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Książę George ma uroczy pseudonim. Rozpłyniecie się
Agnieszka Kruk
Agnieszka Kruk 29.01.2019 09:55

Książę George ma uroczy pseudonim. Rozpłyniecie się

Książę George
Fot. instagram.com @theroyalfamily

Książę George kradnie serca wszystkich Brytyjczyków. Ostatnio skradł także nasze — podczas spaceru z babcią, zdradził swój pseudonim. Informacja o małym figlu 5-latka obiegła cały świat, a ludzie zaczęli zastanawiać się, skąd pomysł na nowe imię. Jak mówi na siebie mały George? Rozpłyniecie się!

Zwykły spacer w parku z udziałem mamy Kate, okazał się ogromnym wydarzeniem. Następca tronu Książę George wdał się w rozmowę z przypadkową kobietą i… zdradził jej swoje fikcyjne imię. Cała sytuacja była na tyle urocza, że ta postanowiła podzielić się informacją z mediami.

Książę George lubi płatać figle?

Rodzina Królewska zawsze wzbudza szerokie zainteresowanie mediów. Ostatnio jest o niej szczególnie głośno, a wszystko za sprawą majowego ślubu Księcia Harry’ego i jego małżonki Meghan Markle, która jest obecnie w ciąży. Bardzo często to właśnie dzieci Rodziny Królewskiej wzbudzają największe zainteresowanie, tym razem było podobnie, a wszystko za sprawą małego Księcia George’a, który jest trzecim kandydatem na brytyjski tron, zaraz po Księciu Karolu i Księciu Williamie.

Jakie imię wybrał sobie Książę George?

Chociaż mówi się, że Rodzina Królewska nie może pozwolić sobie na file, to nie dotyczy to 5-letniego George’a. Syn Kate Middleton i Księcia Williama zaskoczył pewną kobietę, która spotkała malucha na spacerze. Jak informuje DailyMail, mały George przebywał u swoich dziadków w hrabstwie Berkshire. W trakcie spaceru z mamą Kate — Carolą Middleton i siostrą Charlotte odłączył się na chwile, aby pogłaskać psa. W tym czasie wdał się w krótką pogawędkę z nieznajomą.

Kobieta, która spotkała pięciolatka, dobrze wiedziała, kim jest chłopiec, jednak zdecydowała się na przyjacielską rozmowę. Zapytała więc chłopca, jak ma na imię, a ten z szerokim uśmiechem odpowiedział jej:

Nazywam się Archie.

Pełne imię małego następcy tronu brzmi George Alexander Louis. Kobieta przyznała, że nie wie, skąd wziął się pomysł na taki pseudonim, jednak to normalne, że dzieci przekręcają swoje imiona. Mimo wszystko, cała sytuacja była bardzo urocza, a mały George skradł jej serce.

Zobacz zdjęcia Rodziny Królewskiej i uroczego George’a:

Książę George

Kate Middleton obecnie jest matka trójki dzieci, najstarszym jest Książę George.

Książę George

Rodzina Królewska niedawno powiększyła się o jeszcze jednego członka — Księcia Louisa.

Książę George

Książę George jest trzecim w kolejności następcą tronu. Przed nim znajduje się Książę Karol i Książę William.

Książę George

Trzeba przyznać, że mały Książę George to prawdziwy żartowniś!

Książę George

Rodzina Królewska zawsze wzbudza zainteresowanie Brytyjczyków.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dorota Bryndal nie żyje. Żona Rafała Bryndala odeszła nagle
  2. Gdzie jest ciepło w lutym? W tych miejscach zapomnisz o zimie
  3. Polskie kosmetyki, które podbijają świat. Pokochały je miliony na całym świecie
  4. Meghan Markle nie chce niani. Wiemy, kto zaopiekuje się najmłodszym członkiem rodziny królewskiej

Źródło: dailymail.co.uk