Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krzysztof Skiba zaszokował Polaków?! TAK ma wyglądać jego wesele z 25 lat młodszą ukochaną. Koniec z tradycją
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 01.08.2023 16:24

Krzysztof Skiba zaszokował Polaków?! TAK ma wyglądać jego wesele z 25 lat młodszą ukochaną. Koniec z tradycją

Krzysztof Skiba, Karolina Kempińska
Nowe informacje nt. ślubu Krzysztofa Skiby i Karoliny Kempińskiej. Fot. Instagram/Karolina Kempińska

Wielki dzień Krzysztofa Skiby i Karoliny Kempińskiej już tuż-tuż. Zakochani starają się, aby każdy element ceremonii był dopięty na ostatni guzik, jednak podjęcie niektórych decyzji zostawili na sam koniec. Jak zakochanym idą przygotowania oraz jak będzie wyglądać ich wesele? Do mediów wyciekły właśnie zaskakujące informacje!

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska wezmą ślub już w tym miesiącu

Ślub Krzysztofa Skiby i o jego 25 lat młodszej narzeczonej, Karoliny Kempińskiej, wywołuje wśród fanów wokalisty zespołu “Big Cyc” wiele emocji. W marcu tego roku artysta rozstał się z żoną, matką dwójki swoich synów, od tej chwili przygotowania do ceremonii ruszyły pełną parą. Co o nich wiemy?

Jakiś czas temu w rozmowie z “JastrząbPost” para ujawniła, że ceremonia ich zaślubin odbędzie się w sierpniu. Jednak chcąc chronić swoją prywatność w tym wyjątkowym dniu, zdecydowali, by nie ujawniać daty. Jest jednak dobra wiadomość dla wszystkich fanów muzyka, którzy chcieliby się dowiedzieć o jego ślubie czegoś więcej. Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska wystąpili na łamach odcinka specjalnego nowego show Mateusza Gesslera “Para do gara”, który zostanie wyemitowany jesienią na Czwórce. Na planie programu zdradzili popularnemu tabloidowi kilka szczegółów dotyczących ich wielkiego dnia!

Nie żyje uwielbiany aktor. „W zeszłym tygodniu pochował ojca”, Angus Cloud miał tylko 25 lat

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska planują zerwać z tradycją

Ślub Krzysztofa Skiby i Karoliny Kempińskiej odbędzie się w Łodzi, a zakochanej parze udzieli go prezydent miasta, Hanna Zdanowska. 

Wszystko już jest przygotowane. Lista gości jest zamknięta. Karolina dograła sprawę dekoracji. Mam nadzieję, że będzie to pamiętny dzień w naszym życiu – powiedział “Pomponikowi” Krzysztof Skiba.

Okazuje się, że przygotowania do ceremonii dobiegają już końca. Karolina i Krzysztof zadbali o każdy szczegół imprezy. Na jej temat wiadomo, że będzie prywatna i skromna. Skiba z wybranką postanowili również zrezygnować z niektórych powszechnych w Polsce elementów wesela. 

Nie robimy dętego przyjęcia. Nie będzie pierwszego tańca, nie będzie oczepin, nie będzie konkursów i zabaw weselnych i co ważne będzie to wesele wegetariańskie, co zszokowało niektórych internautów – ujawnia artysta. – Jedzenie będzie, alkohol będzie, ale nie to jest w tej imprezie najważniejsze. W Polsce jest taka tradycja, że tego jedzenia muszą być tony i tony muszą zostać. Wszyscy goście muszą się tak najeść, że już nie mogą wstać od stołu i wtedy wesele uważa się za udane. 

Para postanowiła więc odejść od tradycji, by tego uniknąć.

Dlaczego Krzysztof Skiba zwleka z zakupem garnituru?

Choć przygotowania do ślubu są już dopięte na ostatni guzik, Krzysztofowi Skibie pozostała do rozstrzygnięcia bardzo ważna kwestia. Muzyk miał ambitny plan, by przed ceremonią zrzucić zbędne kilogramy. Dotychczas udało mu się zejść już o kilka rozmiarów, ale jego waga wciąż idzie w dół. Z tego powodu Skiba przyznał, że nie spieszy się z kupnem garnituru. Chce, by w dniu uroczystości strój leżał na nim idealnie.

Garnituru jeszcze nie mam, ale mamy obrączki, a narzeczona suknię. Garnitur kupię na początku sierpnia. A jaki, to będzie zależeć od mojej wagi, bo ja cały czas jestem na etapie gubienia kilogramów. Zrzuciłem już w sumie 10 – zdradził wokalista w rozmowie z “Faktem”.

źródło: pomponik.pl