Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krzysztof Jackowski musiał przekazać wszystkim. Jasnowidz ujawnił, co wydarzy się w 2021 roku
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 20.11.2020 20:03

Krzysztof Jackowski musiał przekazać wszystkim. Jasnowidz ujawnił, co wydarzy się w 2021 roku

Krzysztof Jackowski
fot. screen z youtube.com/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski postanowił podzielić się wizją na nadchodzący rok 2021. Wielu z nas pokłada nadzieję w nowym roku, licząc, że otaczająca nas rzeczywistość zmieni się na lepsze. Jasnowidz nie ma jednak dobrych informacji, jak twierdzi: -będziemy takimi pół-niewolnikami pewnego systemu.

Jasnowidz Jackowski znów nie ma dla nas dobrych wiadomości. Tym razem odkrył przed nami karty 2021 roku. Razem z jasnowidzem Krzysztofem „Atorem” Woźniakiem, podczas wspólnego nagrania przyznali, że Polskę czeka bardzo trudny czas.

Krzysztof Jackowski przepowiedział, co wydarzy się w 2021 roku

Rok 2021 zbliża się coraz większymi krokami. Coraz więcej z nas zastanawia się, jak będzie wyglądała nasza rzeczywistość. Czy pokonamy epidemię koronawirusa? Czy w Polsce będzie spokojnie? Krzysztof Jackowski nie udzielił odpowiedzi na temat epidemii, podzielił się jednak niepokojącymi słowami o kraju.

Razem z jasnowidzem Krzysztofem ”Atorem” Woźniakiem Jackowski doszli do niepokojących wizji:

Wyraźnie od samego początku, od marca czy kwietnia, było zauważalne to, jak nasz premier bardzo często zaznaczał, że „już stoimy w obliczu największego kryzysu od II wojny światowej”. Jesteśmy do tego przyzwyczajani. Ta polityka jest prowadzona bardzo skuteczna – zaznacza w rozmowie Woźniak.

– Uważam, że w 100 procentach masz rację. Doznamy czegoś w rodzaju pewnego komunizmu, dziwnego komunizmu ekonomicznego. Nie ma ku temu najmniejszej wątpliwości – zgadza się z nim Jackowski.

  1. Lewandowski pokazał luksusowy pokój córek. Ich wielkość przypomina raczej salon, widok odbiera mowę
  2. Nie żyje wielki Polak, zmarł w nocy. Tragiczna wiadomość nagle obiegła media w całym kraju
  3. Zenek Martyniuk z bukietem róż na peronie. Co się dzieje? Nie czekał na swoją żonę Danutę

W Polsce nie będzie wolności?

Krzysztof Jackowski zaznacza, że w całej Unii, nie tylko w Polsce zapanuje chaos. Znów zaczniemy dzielić się na kraje słabe i silne i w tej hierarchii będzie funkcjonować polityka:

– Chaos, rozbicie w Europie, od protestów, powstań, cudów. Dlatego, żeby pod tym pozorem rozwalić Unię Europejską albo ją tak przebudować, że ona będzie niedemokratyczna. Kilka krajów posiądzie resztę krajów, biedniejsze, w tym też Polska i zgodzimy się na to, że będziemy krajem B, C lub D! – zapewnia Jackowski.

Konsekwencje będziemy czuć w wielu obszarach codzienności:

To się przełoży na gorszą gospodarkę, gorsze finansowanie, będziemy takimi pół-niewolnikami pewnego systemu – zapewnia Jackowski.

Słowa Krzysztofa Jackowskiego budzą ogromny niepokój. A sytuacja w Polsce i Europie faktycznie zaczyna się robić poważna. Tematy praw człowieka i praworządności są zupełnie inaczej interpretowane przez nasz kraj a Unię.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Takie zdarzenie ciężko opisać. Jedna osoba zginęła, kilkanaście zostało rannych. Poruszający wpis
  2. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  3. Edyta Górniak grozi wyjazdem z Polski, jeśli szczepienia będą obowiązkowe. „Nie pozwolę sobie aplikować jakiejkolwiek chemii”
  4. Kobieta wciąż czuła nieprzyjemne swędzenie głowy. Gdy jej parter odsunął włosy, zamarł
  5. Media obiegła najtragiczniejsza wiadomość. Nie żyje kultowy aktor, miał tylko 47 lat
  6. Dlaczego pies szczeka na własne odbicie? Twój pupil widzi w lustrze o wiele więcej niż myślisz
  7. Zbigniew Boniek mocno odpowiedział Lewandowskiemu. Chodzi o krytykę Brzęczka, prezes nie jest zadowolony

Źródło: o2.pl

Powiązane
dawne gwiazdy telewizji
Rozpoznasz TE gwiazdy z dawnych lat?! Porządna zagwozdka dla Polaków, spróbuj swoich sił