Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krzysztof Bosak po raz trzeci zostanie ojcem, poród tuż tuż. O wszystkim powiedział w zaskakujących okolicznościach
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 12.10.2023 12:43

Krzysztof Bosak po raz trzeci zostanie ojcem, poród tuż tuż. O wszystkim powiedział w zaskakujących okolicznościach

Krzysztof Bosak ponownie zostanie ojcem, fot. Instagram/krzysztofbosak
Krzysztof Bosak ponownie zostanie ojcem, fot. Instagram/krzysztofbosak

Krzysztof Bosak od kilku lat jest twarzą Konfederacji. To właśnie on został wytypowany na reprezentanta tej partii podczas niedawnej debaty w Telewizji Polskiej. Teraz polityk podzielił się zaskakującą nowiną.

Krzysztof Bosak w programie na żywo

Krzysztof Bosak jest współzałożycielem i jednym z liderów partii Konfederacja Wolność i Niepodległość. W 2020 roku kandydował także na urząd prezydenta RP. Obecnie zaangażowany jest w kampanię wyborczą i regularnie pojawia się w licznych programach, a ostatnio wystąpił także w “Tłicie”. 

Polityk w czasie wystąpienia na żywo w programie „Tłit” przekazał zaskakującą wiadomość. Jak sam podsumował program Konfederacji – w gruncie rzeczy partii chodzi o to, by zachęcić Polaków, by zdecydowali się na kolejne dziecko. Na to prowadzący program odparł:

To jak ja mam zachęcać Pana, by miał Pan jedno dziecko więcej, a pan mnie?

Polaków zamurowało, jak spojrzeli na ekran podczas debaty w TVP. Nikt z uczestników nie widział... ale wpadka!

Krzysztof Bosak ponownie zostanie ojcem

Na to pytanie Krzysztof Bosak odparł, że jego już nie trzeba zachęcać. Pochwalił się, że już wkrótce po raz trzeci zostanie ojcem. Jak wyjaśnił polityk z powodu zaawansowanej ciąży, jego żona musiała ograniczyć swoją aktywność w czasie kampanii wyborczej. Karina Bosak bowiem sama kandyduje do sejmu z listy Konfederacji. Obecnie nie wiadomo jednak, czy dzieci Krzysztofa Bosaka doczekają się siostrzyczki czy braciszka. 

Mnie nie trzeba zachęcać. Ja będę miał jedno dziecko więcej i to już niedługo.

Krzysztof Bosak wraz z Kariną Walinowicz stanęli na ślubnym kobiercu w lutym 2020 roku. W tym samym roku powitali na świecie swojego pierwszego synka, Artura Maksymiliana, a dwa lata później urodził się ich drugi syn, Daniel Ksawery.

Żona Krzysztofa Bosaka też startuje w wyborach

Karina Bosak od ponad 3 lat jest żoną Krzysztofa Bosaka. Podobnie jak mąż będzie starała się w nadchodzących wyborach zdobyć głosy Polaków. Jej nazwisko będzie można znaleźć na liście Konfederacji w okręgu podwarszawskim obejmującym Grodzisk, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Otwock, Piaseczno, Pruszków, Ożarów Mazowiecki i Wołomin. 

Żonie Krzysztofa Boska przepadła druga pozycja na liście, tuż za Januszem Korwin-Mikke.

Startuję w swoim okręgu, tam mieszkam. Na drugim miejscu jest pani Karina Bosakowa, też mieszka w tym okręgu – powiedział kilka miesięcy temu kontrowersyjny polityk.

Zaczęły młodnieć z dnia na dzień. Wiele Polek już wdrożyło 3 zasady i nie poznaje się w lustrze

Źródło: Super Express 

Powiązane
Helena Englert; Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek
Jak dobrze znasz rodziny gwiazd? Quiz tylko dla prawdziwych fanów