Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > "Królowe życia": zmarły cztery jego partnerki, teraz ma o 32 lata młodszą, z hukiem wyleciał z programu
Michał Fitz
Michał Fitz 24.07.2023 15:10

"Królowe życia": zmarły cztery jego partnerki, teraz ma o 32 lata młodszą, z hukiem wyleciał z programu

Megakot
fot. instagram.com/megakot.pl; Megakot z partnerką

Program “Królowe życia” prezentował telewidzom wiele nietuzinkowych i barwnych postaci. Niektóre z nich jednak były też zwyczajnie kontrowersyjne. Niewykluczone, że największe emocje w show wzbudzał Arkadiusz Zgorzelski, znany szerzej jako Megakot.

"Królowe życia": Kontrowersyjna przeszłość Megakota

Megakot w rozmowie z popularnym Winim, którą można znaleźć w serwisie Youtube, przyznał się, że nie żyją już cztery z jego byłych partnerek. Mało tego, oskarżono go o zabójstwo jednej z nich, ale ostatecznie wyrok spadł na kogoś innego.

Liczba nieżyjących kobiet, które miały z nim do czynienia już sama w sobie jest podejrzana. Mało tego, większość z nich była od niego młodsza i to sporo. Najnowsza partnerka 52-letniego mężczyzny niedawno skończyła 20 lat. Nie brakuje doniesień, że przedsiębiorca spotykał się również z nieletnimi dziewczynami.

Sylwia Peretti mieszka w niesłychanych warunkach. Sauny, jaccuzi, luksusy, a w garażu warte krocie auta

"Królowe życia": Szemrane znajomości Megakota

Zgorzelski wciąż współpracuje z kontrowersyjnym youtuberem Kruszwilem, a swego czasu pojawiał się także w otoczeniu Kamerzysty, który został za jeden ze swoich wybryków skazany na 6 miesięcy ograniczenia wolności.

Megakot nie stronił też od obecności na galach freak fightowych, choć sam jeszcze w ringu się nie pojawił. Niemniej, znajdywał się w otoczeniu osób, które wpadały w różnego rodzaju kłopoty lub po prostu zachowywały się niemoralnie.

"Królowe życia": Megakot wyrzucony z show

Społeczność telewizyjna nie jest tożsama z tą internetową. Zorientowane w sieci osoby od dawna wiedziały, kim jest Zgorzelski i co może mieć za uszami, ale mimo to wciąż pojawiały się odcinku show z jego udziałem. Wreszcie sprawę nagłośnili aktywiści, w tym Jan Śpiewak, którzy niejako przekazali wiedzę internautów telewidzom.

Wtedy też do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji zaczęły napływać masowe skargi na to, że “Królowe życia” promują takiego człowieka. Producenci show zostali postawieni pod ścianą i z miejsca musieli usunąć Zgorzelskiego z programu. Ten jednak, co widać po jego mediach społecznościowych, wciąż zachowuje się, jakby był tytułowym królem życia.

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania