Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Media podają, że Dariusz Pachut trzymał się za ręce z blond pięknością. Niestety nie była to Doda
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 04.08.2023 19:29

Media podają, że Dariusz Pachut trzymał się za ręce z blond pięknością. Niestety nie była to Doda

Czy Dariusz Pachut znalazł już następczynię Dody?
Czy Dariusz Pachut znalazł już następczynię Dody?, fot. Facebook/Dariusz Pachut

Od pewnego czasu media aż huczą od plotek na temat rozstania Dody i Dariusza Pachuta. Choć żadne z nich oficjalnie nie potwierdziło tych podejrzeń, dowody odkrywane przez fanów zdają się piętrzyć. Internauci zauważyli między innymi, że para przestała się wzajemnie obserwować w mediach społecznościowych, a z kont wokalistki zniknęły ich wspólne zdjęcia i nagrania. Dariusz Pachut przestał się także pojawiać na jej profilach. 

Doda z wymownym apelem

Przed wczorajszym ogłoszeniem jesiennej ramówki Polsatu, gdzie Doda promowała swój nadchodzący program, wokalistka opublikowała w mediach społecznościowych apel, który zdawał się mieć drugie dno. Według wielu osób przyznaje się w nim do rozstania z Dariuszem Pachutem. Wokalistka napisała:

(…) proszę, by omijać temat mojego życia prywatnego. Jestem na trudnym jego etapie (…).

Wcześniej piosenkarka wybrała się także na wakacyjny wypoczynek za granicą. W podróży towarzyszyła jej przyjaciółka. Pewne nagranie bardzo zaniepokoiło jej fanów – gdy Doda zobaczyła zaręczyny w restauracji zalała się łzami. 

Wszystko poszło na żywo. Jerzego Owsiaka nagle poniosło, a widzowie TVN usłyszeli TO, czego nie powinni...

Ukochany Dody zauważony z blond pięknością

Dariusz Pachut został zauważony w jednej z warszawskich restauracji, gdzie spędzał czas ze znajomymi. Jak ujawniło źródło „Plotka” przy stoliku z mężczyzną miały siedzieć dwie inne osoby. Po wyjściu z lokalu ukochany Dody miał trzymać za rękę tajemniczą blondynkę. 

Dariusz wybrał się na kolację do modnej restauracji Flaming & Co w Warszawie. Przy stole siedział z dwójką znajomych. W pewnym momencie wyszedł z uroczą blondynką. Trzymali się za ręce.

Wiadomo, kiedy związek Dody i Dariusza Pachuta się zakończył?

Portal „Świat Gwiazd” miał dotrzeć do dokładnej daty, kiedy związek Dody i Dariusza Pachuta miał się zakończyć. Informator portalu miał przekazać, że doszło do tego 16 lipca. Sytuacja miała mieć miejsce po show TVP „Roztańczona Polska”, na scenie którego wystąpiła wokalistka.

Wszystko miało miejsce we Władysławowie. Po koncercie doszło między nimi do ostrej wymiany zdań w hotelu. Doda musiała podjąć trudną decyzję o rozstaniu. 

Źródło: Plotek, Świat Gwiazd, Kozaczek

Tagi: doda
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania