Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Kolejna gwiazda Polsatu ODCHODZI. Miszczak zdecydował się na gest. Tak samo było z Dowbor
Michał Fitz
Michał Fitz 11.09.2023 19:15

Kolejna gwiazda Polsatu ODCHODZI. Miszczak zdecydował się na gest. Tak samo było z Dowbor

Edward Miszczak
fot. KAPiF; Edward Miszczak pożegnał gwiazdę Polsatu

Od początku tego roku faktyczne rządy w stacji Polsat sprawuje Edward Miszczak, który przejął rolę dyrektora programowego. Szybko zaczął wprowadzać zmiany w myśl swojej autorskiej wizji, przez co z Polsatem rozstało się kilka gwiazd, przede wszystkim Katarzyna Dowbor. Miszczak właśnie pożegnał kolejną ważną dla stacji postać.

Tak żegna się z gwiazdami Edward Miszczak

Gdy Katarzyna Dowbor opowiadała o swoim zwolnieniu, przyznała, że nie spodziewała się go, gdy udawała się na spotkanie z Miszczakiem. Myślała, że będą rozmawiać o kolejnym sezonie programu “Nasz nowy dom”. To poniekąd częściowo okazało się prawdą, bo prezenterka dowiedziała się, że już w nim nie wystąpi.

Wspominając to niezbyt przyjemne spotkanie, zaznaczyła, że nowy dyrektor programowy podziękował jej za wszystkie lata pracy dla stacji i wręczył efektowny bukiet kwiatów. Jak się później okazało dzięki wypowiedziom innych osób z branży, Miszczak zawsze w ten sposób żegnał ważnych pracowników, niezależnie do tego, jaką telewizją dyrygował.

Edward Miszczakk.jpg
Edward Miszczak przedstawiający jesienną ramówkę Polsatu
fot. KAPiF
Kamil Stoch z żoną zabalowali na weselu. Szczęka opada jak byli ubrani, tak nie ubiera się żaden weselnik

Edward Miszczak pożegnał kolejną gwiazdę

Od czasu przyjścia Miszczaka do Polsatu ze stacją pożegnało się już kilka naprawdę istotnych postaci. Ogromne zmiany nastąpiły na przykład w programie “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, z którego odeszli: Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski oraz choreograf Krzysztof Adamski, który pracował w tym show od samego początku.

Teraz Miszczak wręczył kwiaty artystce, która pojawiała się na ekranach widzów Polsatu przez ostatnią dekadę niemal każdego tygodnia. Tym razem bukiet otrzymała od niego Anita Sokołowska, znana głównie z serialu “Przyjaciółki”.

Polsat: Anita Sokołowska odchodzi z obsady serialu

Anita Sokołowska była do tej pory jedną z czterech głównych aktorek w serialu “Przyjaciółki”. W najbliższych odcinkach jej postać zostanie jednak uśmiercona, dlatego artystka pożegnała się z ekipą i zarządem stacji. Co ciekawe, nie była to decyzja Miszczaka.

Sokołowska sama postanowiła zakończyć przygodę z serialem, bo zwyczajnie wypaliła się już w roli Zuzy. Decyzja nie była jednak ani nagła, ani pochopna, dlatego scenarzyści mogli tak poprowadzi wątek, by jej odejście było zupełnie sensowne fabularnie.

Źródło: Plotek

Tagi: polsat
Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces