Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > "Kochani, pomóżcie". Katarzyna Grochola błaga o pomoc, szuka ratunku za wszelką cenę
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 18.03.2023 22:14

"Kochani, pomóżcie". Katarzyna Grochola błaga o pomoc, szuka ratunku za wszelką cenę

Katarzyna Grochola
fot. KAPiF

Katarzyna Grochola przeszła już dwie operacje na płuca, które zostały zaatakowane przez nowotwór. Pisarka wraca do zdrowia, ale wciąż musi się mierzyć ze skutkami choroby. Zwróciła się bezpośrednio do swoich fanów. 

Pod koniec zeszłego roku Grochola przeszła operację. Pomimo tego nie traciła dobrego humoru, czego wyraz dawała w mediach społecznościowych dodając żartobliwe wpisy.

Katarzyna Grochola o swojej chorobie

Niedługo po wyjściu ze szpitala pisarka gościła w programie “Dzień Dobry TVN”, gdzie rozmawiała z prowadzącą - Dorotą Wellman. Mówiła wówczas, że jest silna i wszystko co przeszła wzmocniło ją.

Pomimo poważnego schorzenia pisarka nie przestaje… palić. Szkodliwy wpływ papierosów na płuca jest powszechnie znany i nie trzeba go przytaczać, dlatego tym bardziej zadziwiająca jest słabość Grocholi do takiej używki.

Lepiej usiądźcie. Tak kiedyś wyglądała babka z "Kiepskich". Krystyna Feldman rozkochiwała w sobie tłumy

Katarzyna Grochola z apelem do fanów

Pomimo tego autorka wielu książek chce skończyć z nałogiem. W mediach społecznościowych poprosiła fanów o sposoby na to, aby rzucić palenie. 

Po internautach widać szczerą chęć pomocy uwielbianej przez nich pisarce. Pod krótkim filmem Grocholi zaroiło się od komentarzy mówiących o przeżyciach z autopsji wielu osób. Trzeba mieć nadzieję, że któryś ze sposobów pomoże Grocholi uporać się z problemem.

Fani chcą pomóc Katarzynie Grocholi

W sekcji komentarzy można przeczytać:

 - Sposobu nie mam ale wspieram z całego serca. Warto pogadać ze swoją głową - czasem nawet mi udaje się dojść do porozumienia.

 - O rany, moja mama to samo. Może jakiś substytut, jak się chce to natychmiast odwraca uwagę. Mój znajomy wizualizował sobie, że rzucił już dawno temu i już nie ma z tym kłopotu. 

  - Ja komuś obiecałam z ostatnim papierosem. Ja..komuś Odpowiedzialność i honor nie pozwoliły mi złamać obietnicy. Po prostu nie pozwoliłam sobie zapalić. Nie palę i nie zapalę.

Źródło: ksiazki.wp.pl