Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kobieta urodziła dziecko swojemu bratu. Zrobiła to z powodu pieniędzy
Marta Kulik
Marta Kulik 21.07.2019 14:06

Kobieta urodziła dziecko swojemu bratu. Zrobiła to z powodu pieniędzy

kobieta
facebook.com/michael.a.smith.7140

Kobieta urodziła dziecko swojemu bratu. Znamy powody tej decyzji. Choć sprawa jest dość nieoczywista, to zdaniem rodzeństwa nie mogli znaleźć lepszego rozwiązania. Ważną rolę odegrał czynnik finansowy, skomplikowane prawo i ich bliska relacja. Wyjaśniamy!

Kobieta zdecydowała się urodzić dziecko, aby pomóc bratu. Choć brzmi to niewiarygodnie, to właśnie taka jest prawda na temat niedawnych wydarzeń w Wielkiej Brytanii. Kwestie prawne i finansowe spowodowały, że było to jedyne wyjście z trudnej sytuacji. Zobaczcie, jak to tego doszło!

Kobieta urodziła dziecko bratu

Michael Smith i Scott Stephenson są zaręczeni od trzech lat. Od dawna marzyli o dziecku, dlatego sprawdzali wszelkie możliwe sposoby, które ułatwiłyby im zostanie rodzicami. Okazało się, że procedury adopcyjne dla związków homoseksualnych są dość skomplikowane, a pary nie stać na skorzystanie z usług surogatki. Z pomocą przyszła Chapelle Cooper, siostra Michaela.

Kobieta postanowiła urodzić dziecko swojemu bratu i jego narzeczonemu. Mężczyźni byli niezwykle wdzięczni i szczęśliwi, bo obaj bardzo ufają Chapelle. Do zapłodnienia została użyta jej komórka jajowa i nasienie Scotta. W trakcie ciąży zaręczeni mężczyźni wspólnie opiekowali się kobietą i pilnowali, aby niczego jej nie zabrakło.

Surogatka-siostra urodziła

Piętnaście dni przed planowanym porodem, 12 lipca o 5:30 urodziła się Harper Elizabeth Smith. Dziewczynka przyszła na świat w ciągu niecałej godziny. To nie był pierwszy poród Chapelle – kobieta ma już siedmioletnią córkę, która jest zachwycona, że została starszą siostrą.

– To dar od naszej siostry, która urodziła dziewczynkę w niecałą godzinę bez żadnego bólu. Jesteśmy zdumieni siłą i odwagą Chapelle. Nigdy nie będziemy w stanie jej za to podziękować — pisał Michael na Facebooku.

Mężczyzna przyznaje, że spełniło się jego największe marzenie. Zawsze chciał zostać ojcem, a decyzja jego siostry sprawiła, że w końcu stało się to możliwe. Dziewczynka mieszka już ze swoimi rodzicami, ale Chapelle często ją odwiedza.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

KOBIETA

Chapelle Cooper urodziła dziecko swojemu bratu i jego narzeczonemu.

kobieta

Biologicznym ojcem dziewczynki jest narzeczony jej brata.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Julia Wieniawa stanęła w obronie społeczności LGBT. „Co za obrzydlistwo”
  2. Córka polskiego miliardera robi karierę za granicą. Zaśpiewała z samym Andreą Boccellim
  3. Anna Popek kiedyś. Dziennikarka TVP od zawsze zachwycała urodą
  4. Piękna aktorka w wieku 43 lat miała udar mózgu. Po latach postanowiła opowiedzieć o tym, co ją spotkało
  5. Maciej Musiał ma nową dziewczynę? Wcześniej miał spotykać się z Kingą Dudą

Źródło: fakt.pl

Powiązane
Jeden z dziesięciu, Tadeusz Sznuk
Głowili się, głowili, a nie zawsze mieli racje. Oto najtrudniejsze pytania “1 z 10”! Odpowiesz?