Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie żyje jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. Tuż przed śmiercią mogła zostać zgwałcona
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 19.11.2019 18:12

Nie żyje jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. Tuż przed śmiercią mogła zostać zgwałcona

Kobieta, która uznawana była za jedną z najpiękniejszych na świecie, nie żyje. Wszystko wskazuje na to, że tuż przed śmiercią mogła zostać zgwałcona. Odejście 25-latki pogrążyło w żałobie nie tylko rodzinę i najbliższych, ale także najwierniejszych fanów. Jej nagła śmierć postawiła ogromny znak zapytania nad kwestią bezpieczeństwa kobiet z branży rozrywkowej.

Młoda dziewczyna znaleziona została martwa w holu mieszkania. Jej śmierć zdominowała nagłówki gazet i portali internetowych na całym świecie. Pomimo tego, że wstępne badanie lekarskie sugerowało zawał serca, jej śmierć określona została jako… nienaturalna. Sprawą zajmuje się policja.

Kobieta mogla zostać zgwałcona

25-letnia Thitima Noraphanpipha została znaleziona martwa w holu mieszkania. Na ten moment policja zatrzymała mężczyznę, który może mieć ścisły związek z jej nagłą śmiercią. Chodzi o 24-letnego Rachadecha Wongtabutra, który jako ostatni widział modelkę przed śmiercią. Policja przesłuchała go, ale zaprzeczył wszystkim zarzutom. Co więcej, materiał z kamer jednoznacznie wskazuje na to, że model widziany był z martwym ciałem Thitimy.

Kobieta

Nie żyje Thitima Noraphanpipha.

Oskarżony przyznał się jedynie do tego, że faktycznie ​​zabrał ją do swojego mieszkania, ponieważ był pod wpływem alkoholu i zupełnie nie wiedział, co robi. Materiał z kamery bezpieczeństwa pokazuje, że model zabrał śpiącą Thitimę do jego mieszkania i po godzinie położył ja na kanapie. Podczas wstępnej inspekcji przez śledczych policji w ciele kobiety nie znaleziono śladów zażywania narkotyków ani innych obcych substancji.

Kim była Thitima Noraphanpipha?

Thitima była modelką, prezenterką produktów i artystką imprezową. Na przyjęciu, podczas którego doszło do tragedii podawała drinki. Według raportu z Bangkoku Thitima była jedyną osobą, która zarabiała na swoją rodzinę. Prywatnie była matką 3-letniej dziewczynki.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kobieta

Była ściśle związana z branżą rozrywką i komercyjną.

Kobieta

Jej śmierć określona jest jako nienaturalna.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy z komórkami zapłacą więcej. Już niebawem podwyżka cen
  2. Żona została upokorzona przez niewiernego męża. Na koniec wysłał jej zdjęcie i 3 słowa
  3. Barbara Kurdej-Szatan zarabia krocie. Gwiazda już dawno wyprzedziła swojego męża
  4. Zauważyłeś monetę w klamce od samochodu? Uważaj, złodziej ma już cię na oku
  5. Magda Gessler była w miejscowości Krzysztofa Jackowskiego, usłyszała i zobaczyła fatalne rzeczy. „Sekta diabelska”
  6. Katarzyna od 5 lat ciągle jest w ciąży i jest z tego dumna. „Nie rozumiem kobiet, które poprzestają na jednym dziecku”
Powiązane
Znasz tych reżyserów?
Znasz ich filmy na pamięć, ale czy znasz ich? Nawet prawdziwy kinoman nie pozna całej dziesiątki