Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zmarła kobieta, która urodziła, mając 63 lata. Po śmierci jej córeczka wypowiedziała wstrząsające słowa, łzy napływają do oczu
Dagmara Olszewska
Dagmara Olszewska 18.07.2020 10:38

Zmarła kobieta, która urodziła, mając 63 lata. Po śmierci jej córeczka wypowiedziała wstrząsające słowa, łzy napływają do oczu

Kobieta
foto. screen YouTube @Omrop Fryslân

Kobieta wyjątkowo późno zdecydowała się na macierzyństwo, do zapłodnienia metodą in vitro doszło, gdy miała 63 lata. Swoją decyzję tłumaczyła tym, że młode dziewczyny zazwyczaj nieodpowiednio zajmują się swoimi dziećmi. Najstarsza matka w Holandii osierociła 9-letnią córeczkę.

Kobieta, która urodziła dziecko w wieku 63 lat, nie żyje, przekazał portal fakt.pl. Rodzina nie chce podać oficjalnej przyczyny zgonu. Słowa dziewczynki po śmierci matki są porażające — cały świat zwrócony jest w jednym kierunku. W chwili śmierci Tineke miała 72 lata.

Nie żyje kobieta, która została matką mając 63 lata

Kobieta zmarła 25 czerwca, jednak wiadomość o jej śmierci obiegła media niedawno. Jak podaje portal fakt.pl, informację miał potwierdzić kuzyn kobiety, który jest jednocześnie dziennikarzem jednego z holenderskich nadawców publicznych.

Według informacji, które pojawiły się w mediach, rodzina kobiety nie chce podać oficjalnej przyczyny zgonu najstarszej matki w Holandii. Jak podaje portal fakt.pl, o opiece nad 9-letnią Megan zadecydowano jeszcze przed śmiercią Tineke.

  1. Andrzej Strzelecki miał pasję, o której nieliczni mają pojęcie. Była wyjątkowa, poświęcił jej naprawdę wiele
  2. Kościół stwierdził nieważność małżeństwa Jacka Kurskiego po 20 latach. Zaskakujące doniesienia
  3. Barbara Brylska dziś. Niesamowite, jak zmieniła się gwiazda polskiego kina

Nie żyje najstarsza matka w Holandii

Tineke zdecydowała się na późne macierzyństwo. O jej niezwykłej historii powstał reportaż, który można zobaczyć w serwisie Youtube na kanale Omrop Fryslân. W zapłodnieniu metodą in vitro pomógł włoski lekarz, który specjalizuje się w leczeniu bezpłodności kobiet po 60 roku życia. Kobieta mówiła, że żaden rodzic nie ma pewności, że zobaczy dorastanie swojego dziecka, więc nie przeszkadza jej swój wiek.

Córka zmarłej kobiety wypowiedziała słowa, które na zawsze pozostaną w pamięci wielu osób. Droga mamo, będę za Tobą tęsknić — zacytowano 9-letnią dziewczynkę w nekrologu opublikowanym na łamach Leeuwarder Courant.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kotlety mielone po szwedzku są bezkonkurencyjne. Polacy je pokochają, dzięki kultowym składnikom
  2. Porażająca wiadomość z rana. Płonie słynna katedra w Europie, służby w akcji
  3. Wstrząsające, jak wygląda Kamil Durczok. Na najnowszych zdjęciach nie przypomina siebie, niedawno opuścił szpital
  4. Podejrzewała męża o zdradę. Pewnego dnia weszła do sypialni i spojrzała na lustro, od razu zalała się łzami
  5. Pamiętacie piękną Esmeraldę? Niestety, smutny los dotknął odtwórczynię głównej roli
  6. Piotr Gąsowski w żałobie. Śmiertelna choroba nie dała za wygraną

Źródło: fakt.pl

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?