Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mąż zostawił ją po tragicznym wypadku. Sparaliżowana kobieta zrobiła rzecz, po której zaczął żałować
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 14.01.2021 20:15

Mąż zostawił ją po tragicznym wypadku. Sparaliżowana kobieta zrobiła rzecz, po której zaczął żałować

kobieta
fot. instagram.com/rionakelly_offical

Kobieta dostała udaru, kolejny był wypadek. Jej sytuację zmieniły minuty nieszczęśliwych zdarzeń. Gdy obudziła się w szpitalu, usłyszała fatalną diagnozę. Na domiar złego, jej mąż postanowił ewakuować się z niewygodnej sytuacji. Nie wiedział, że po niedługim czasie bardzo swojej decyzji pożałuje.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jaki dramat przeżyła kobieta
  • Dlaczego zostawił ją mąż
  • Jak poradziła sobie z tragedią

Gdy kobieta uległa wypadkowi, w wyniku którego została sparaliżowana od pasa w dół, przeżyła prawdziwe załamanie. Przyznaje, że nie raz chciała sobie odebrać życie, szczególnie po tym, jak zostawił ją mąż przerażony sytuacją. Wtedy jeszcze nie czuła, jak bardzo utrze mu nosa.

Kobieta została sama, nie wiedziała, że jest zdolna do nieprawdopodobnych rzeczy

Gdy 37-latka obudziła się tuż po udarze, usłyszała straszną diagnozę. Miała sparaliżowane ciało od pasa w dół. Nie wiedziała, jak sobie poradzi, ma w końcu pięcioro ruchliwych i pełnych energii dzieci.

Nagle musiała podjąć walkę o to, by móc się poruszać, by jakoś żyć.

Gdy jej mąż stwierdził, że ją zostawia, mówił, że już od dawna przecież nie układało im się najlepiej, a wypadek nie jest powodem jego odejścia. Niestety, takie sytuacje dotykają wielu kobiet.

Kobieta wiedziała jednak swoje, mężczyzna przeraził się, że ma niepełnosprawną żonę i zostawił ją ze wszystkim samą. W pierwszej chwili miała myśli samobójcze, później pomyślała, że chce walczyć dla swoich dzieci.

Nieprawdopodobna siła

Gdy Riony Kelly walczyła z dramatycznymi myślami i była bliska załamania, patrzyła na swoje dzieci, pełne miłości i chęci pomagania swojej chorej mamie. W końcu zebrała się w sobie i to dla nich podjęła najcięższą pracę w życiu.

Choć lekarze nie dawali jej żadnych szans, kobieta walczyła, by znów stanąć na nogi.Rozpoczęła morderczą rehabilitację, po pół roku, mogła już sama stanąć, w ciągu kolejnych miesięcy pokonywała kolejne kroki.

Fizjoterapeuta podziwiał jej upór i wspierał ją w walce o powrót do sprawności. Po jakimś czasie okazało się, że tych dwoje łączy niesamowite uczucie. Przyznali się sobie, że od początku czuli się w sobie zakochani.

Mężczyzna poznał dzieci Riony, które bardzo go polubiły. Mąż, który ją zostawiał w tak fatalnym stanie, nie wiedział, że ma silną żonę, która pokonała chorobę, a na dodatek ułożyła sobie życie u boku nowego mężczyzny.

Zobacz zdjęcia:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Riona Kelly (@rionakelly_offical)

Kobieta odnalazła swoją prawdziwą miłość. Teraz twierdzi, że wypadek był rzeczą, która musiała się przydarzyć w jej życiu.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Riona Kelly (@rionakelly_offical)

Para stała się popularna i prowadzi otwarty profil na Instagramie.

kobieta

37-latka stworzyła wspaniały związek, dzięki któremu szczęśliwe są też jej dzieci.

Źródło: webniusy.to

Tagi: kobieta mąż
Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów